Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2019

Σίγουρα vfm!Ο κ.Νικος εκτός από ιδιοκτήτης είναι κ ξεναγός για το νησί, με δικό του χάρτη που εστιάζει στα αξιοθέατα του νησιού. Πόλλη καλή εξυπηρέτηση,άνθρωποι ευγενικοί.Για επισκέπτες με αυτοκίνητο, η τοποθεσία είναι ιδανική, με εύκολη πρόσβαση σχεδόν σε όλο το νησί. Πολύ καθαρό και ιδανικό για ολιγοήμερη διαμονή. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, XNHM
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η επίσκεψη μας στα Κυθηρα για δυο συναυλίες πλαισιώθηκαν από τη διαμονή μας στα διαμερίσματα του κυρίου Γιαννίκα. Είμαστε ευγνώμονες για την ηρεμία και την συγκέντρωση που μας προσέφερε. Καθαριότητα κ τοποθεσία υπεροχη! Ευχαριστω θερμά!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Nikolas K
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρωτοπώ για τον ιδιο το κύριο Γιαννικα ;;; Είναι μόνο η πρώτη μας μερα και έχουμε κατά ευχαριστηθεί !!! Φιλόξενος και κατατοπιστικοτατος με δικό του χάρτη να μας πει για όλα με πασα ειλικρίνεια!!! Τα δωμάτια φοβερά πεντακάθαρα και οικονομικά !!! Τέλεια περιοχή είσαι στο νότιο κομμάτι δίπλα σε όλα τα top μέρη!!! Μη το χάσετε !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, 51tzinak
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2016

Πολύ προσεγμένο δωμάτιο, άνετο κ πεντακάθαρα!! Είχε κουζίνακι πλήρως εξοπλισμένο κ ένα όμορφο μπαλκόνι! Καθημερινή καθαριότητα στο δωμάτιο κι αλλαγή πετσετων κ σεντονιων κάθε δύο μέρες. Η τοποθεσία είναι πολύ ήσυχη αλλά είναι κοντά στο Λιβάδι που μπορείς να βρεις τα πάντα καθώς κ κοντά στη Χώρα κ σε πολύ καλές παραλίες. Η εξυπηρέτηση άψογη κ ο κύριος Γιαννικας με τη σύζυγο του πολύ φιλικοί!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, georgez33
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφα και καθαρά δωμάτια ! Οι ιδιοκτήτες πολύ ευγενικοί και διακρητικοί άνθρωποι ! Η διαμονή σε αυτά τα δωμάτια ήταν ακόμα ενα συν στην εκδρομή στα Κύθηρα! Όμορφη θέα , ησυχία και εύκολη πρόσβαση στις παραλίες και στη χώρα ... Καλή αναλογία τιμής / παροχών !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, agglav