Η κριτική έγινε: 22 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κριτικές εδώ μάλλον μόνο από γνωστούς έγιναν και έκανα το λάθος και έκλεισα αυτό το ξενοδοχείο. Δεν υπάρχει ήχο μόνωση καθόλου, πελάτες στην τουαλέτα στο διπλανό δωμάτιο ακούγονται. Ήμασταν μάλλον μοναδικοί πελάτες εκείνη την Κυριακή και ακούσαμε από 7το πρώην εργάτες και καφαριστριες στο χαβαλέ και καμάκι, ξενοδοχείο είναι από συντήρηση - κατασκευή. Στα παράπονα μας είπαν ότι ήρθαμε λάθος στιγμή (γιατί δεν μας το είπαν στο τηλέφωνο άγνωστο). Κερασάκι στην τούρτα είναι το πρωινό. 3 μπισκότα από προχτές και καφέ που προσπαθεί να λέγεται γαλλικό σε σκοτεινό υπόγειο, στην ταμπέλα γράφει pool bar - cafe!!!!!!! Ρώτησα που μπορώ να βρω καφέ με στείλανε στο καφενείο, πήγα και πήρα τους καφέδες και το πρωινό μας από εκεί. Είναι πολύ κρίμα γιατί ξενοδοχείο είναι πολύ ωραίο μέσα έξω, δεν έχουν κάνει τίποτα από μόνωση και αυτό ακυρώνει τα πάντα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Sabina A
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2017

Θεωρώ ότι είναι μακράν η καλύτερη επιλογή για διαμονή στα λουτρά Υπάτης. Σε μια περιοχή με απίστευτη φυσική ομορφιά , που δυστυχώς φαίνεται εγκαταλειμμένη, το ξενοδοχείο αυτό φαντάζει όαση. Είναι ανακαινισμένο με ωραία διακόσμηση, τα δωμάτια είναι προσεγμένα με άνετο μπάνιο . Διαθέτει επίσης πισίνα περιποιημένη όπου λειτουργεί και pool bar για καφέ, αναψυκτικά, ποτό. Η τιμή του είναι πολύ προσιτή και σου δίνει τη δυνατότητα να περάσεις πολλές μέρες ξεκούρασης. Τα μείον του είναι το πολύ φτωχό και ίδιο κάθε μέρα πρωινό του ( θα μπορούσε να κάνει μικρές αλλαγές και να το βελτιώσει πολύ) και το μικρό ασανσέρ. Ο ιδιοκτήτης είναι πολύ ευχάριστος και πρόθυμος να σε βοηθήσει σε ό,τι χρειαστείς και το προσωπικό ευγενέστατο. Σίγουρα θα ξαναπάμε....!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, Star_Warr-i-ng
Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2016

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο σε τουρνουά τέννις ,γιατι δεν υπήρχε διαθεσιμότητα στην Λαμία και τελικά ήταν μια μια ευχάριστη έκπληξη όπως και όλη η περιοχή των λουτρών Υπάτης.Εξαιρετικός ο ιδιοκτήτης, πολύ όμορφα τα δωμάτια . Πήγαμε αργά το βράδυ και μας περίμεναν.Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν το πρωινό.Πιστεύω πως αυτά τα μέρη θα έπρεπε να έχουν ποιο παραδοσιακό πρωινογια να κάνουν και την μεγάλη διαφορά δηλ ψωμι φρεσκο μέλι ντοπιο σπιτικα κουλουρακια και μαρμελάδες τραχανάς,δίπλα στη λαμία ειναι...Όσο για την τιμη δωματιου η επιλογή μας ήταν η καλύτερη και σίγουρα θα ξαναπάμε.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, BOURLANA
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο για επαγγελματικούς λόγους μια και επιλέξαμε να μεινουμε στην Υπάτη αντί της πολυβουης Λαμίας.Ηταν μια ευχάριστη έκπληξη όπως και όλη η περιοχή των λουτρών Υπάτης.Εξαιρετικός ο ιδιοκτήτης, πολύ όμορφα τα δωμάτια, δροσερος και προσεγμένος ο χώρος της πισίνας. Αν υπολογίσουμε και την τιμη δωματιου η επιλογή μας ήταν η καλύτερη και σίγουρα θα ξαναπάμε αυτην τη φορα σαν ταξίδι αναψυχής!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, anastasia f
Η κριτική έγινε: 15 Ιανουαρίου 2016

Έχω μείνει αρκετές φορές στο ξενοδοχείο αυτό.
Ωραίο δωμάτιο, καθαρό, όχι πολύ μεγάλο, αλλά άνετο, ανακαινισμένο, με εξαιρετικά άνετα - αναπαυτικά - για καλό ύπνο κρεβάτια!
Καθαρό.
Ωραία, μεγάλη πισίνα.
Ωραίοι άνετοι χώροι.
Καλό σήμα wifi.
Το πρωινό σερβίρεται στο υπόγειο και είναι αρκετά ταπεινό, αλλά έχω δεί αρκετούς να παίρνουν πρωινό δίπλα στη πισίνα και φτιάχνουν εξαιρετικό καφέ (εσπρέσο & fredo espreso, καπουτσίνο).
Άνθρωποι καλοί, ευγενικοί, ευχάριστοι, εξυπηρετικοί.
Τοποθεσία δίπλα σε όλα, στο γήπεδο, την εκκλησία, στο κεντρικό πάρκο, στις καφετέριες, στην ταβέρνα μουριές! Επίσης καλή τοποθεσία για βόλτες στις γύρω περιοχές, μονή Αγάθωνος, Καρπενήσι, Λαμία κα
Καλή τιμή δωματίου, ειδικά για την ποιότητα που προσφέρει.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα μπροστινά δωμάτια έχουν θέα στον κεντρικό, αλλά ήσυχο δρόμο, στον οποίο υπάρχουν και πολλά μεγάλα δέντρα. .
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, elinam833