ZenHotels.com
Travelocity
Priceline55 $
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2017

Η επιλογή του ξενοδοχείου ήταν τυχαία ….. όμως μας εξέπληξε θετικά
Πάρα πολύ καθαρό !!!!!!! εξυπηρέτηση σουπερ !!!!!!!
Οι κυρίες που το έχουν φοβερές , ευγενικές
Τα δωμάτια πεντακαθαρα και ζεστα. Το πρωινό τελειο
τα παιδια ξτρελαθηκαν . το τζακι φοβερο

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, 19STAVROULA
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2017

Είναι η δεύτερη χρονιά που μένουμε στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Θα το χαρακτήριζα ως πάρα πολύ καλό, καθαρό, οι οικοδέσποινες ήταν ευγενέστατες και το πρωινό τέλειο με μεγάλη ποικιλία προιοντων για να διαλέξεις, Ήσυχη τοποθεσία ιδανικό για χαλάρωση

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Amalia G
Η κριτική έγινε: 31 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αν και είχαμε κάτι μικροθεματακια στην αρχη ήταν πολυ ωραία. Το δωμάτιο πολύ καθαρο και ευρύχωρο με υπέροχη θέα στο βουνό και το πρωινό επίσης πολυ πλούσιο. Η κ. Σόφια και η αδερφή της ήταν πολύ ευγενικες και φιλοξενες..το συστήνω!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Despoinoula A
Η κριτική έγινε: 3 Νοεμβρίου 2016

Περάσαμε ένα υπέροχο τριήμερο 28ης Οκτωβρίου, στο ξενοδοχείο Αλεξάκης, στα λουτρά της Υπάτης, περιοχή που μας κατέπληξε λόγω του φυσικού της κάλλους ,των εδεσμάτων της και φυσικά των ιαματικών λουτρών της!! Όπως αναφέρεται και στην ιστοσελίδα των λουτρών το υδροθεραπευτήριο της Υπάτης είναι από τα «τελειότερα και πλέον εκσυγχρονισμένα υδροθεραπευτήρια στη χώρας μας». Όμως κατά τη γνώμη μου θα πρεπε να μεριμνήσουν οι αρμόδιοι και για τις συνθήκες εισόδου και εξόδου, προς και από την εξωτερική πισινά (ξεπαγιάσαμε στο μπες-βγες, καθώς και στο ντους,..πριν και μετά..), λαμβάνοντας υπ’ όψιν ότι δεν είναι όλοι οι λουόμενοι "χειμερινοί κολυμβητές"....!!! Ευχαριστούμε όμως πολύ την Ιουλία και την Σοφία, ιδιοκτήτριες του ξενοδοχείου, "Αλεξάκης" που με τις άψογες υπηρεσίες τους, μας ζέσταναν, σε υψηλότερες θερμοκρασίες, από αυτές των "λουτρών".

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Ledra L
Η κριτική έγινε: 30 Οκτωβρίου 2016

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο σε όμορφη τοποθεσία,πεντακάθαρα δωμάτια με ανακαινισμένα μπάνια,ωραία άνετα κρεβάτια με στρώματα και παπλώματα coco mat.και καταπληκτικό πρωινό. πολύ φιλικό προσωπικό και πάρα πολύ κοντά στο υδροθεραπευτήριο και στην φοβερή ταβέρνα μουριές.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Stella T