“Κάτω του μετρίου”
Κριτική για: AntonIos Taverna

AntonIos Taverna
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2020

Καταρχήν πληρώσαμε 10 ευρώ για τις ξαπλώστρες ενώ ακριβώς δίπλα στο εστιατόριο "ΑNTONIS" ήταν δωρεάν!Δεν καταλάβαμε τον λόγο και πολύ θα ήθελα να τον μάθω. Το φαγητό στο εστιατόριο πολύ κάτω του μετρίου. Οι πρώτες ύλες χαμηλής ποιότητας και από γεύση άνοστα. Το φοβερό ήταν το κλειδί για την χρήση της τουαλέτας! Δεν το συστήνω για κανένα λόγο!

Ευχαριστούμε, Cyclades4ever

Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2019

Το φαγητο ηταν σαν να ειχε μαγειρευτει απο τη μαμα μου. Φαγαμε γεμιστες ντοματες χωριατικη σαλατα με τυρι της ιου, μπιφτεκια πολυ ζουμερα και μια μακαροναδα με θαλασσινα πεντανοστιμη.Τα παιδια που εργαζονται εχουν πολυ χιουμορ και ειναι πολυ εξυπηρετικα. Το να τρως υπεροχα φαγητα και να πινεις σε ενα τετοιο μερος με αυτη τη θεα αυτη τη θαλασσα ειναι εμπειρια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, nantia201
Ο/η Dorieta, Guest Relations Manager του AntonIos Taverna, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Αυγούστου 2019

Σας ευχαριστούμε θερμά για την αξιολόγησή σας! Πράγματι, η μαμά μας μαγειρεύει με αγάπη για τους επισκέπτες μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο νησί μας!

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2019

Ότι καλύτερο φαγητό φάγαμε στην Ιο. Η πιο καλή μακαρονάδα με θαλασσινά του νησιού ευγενικό προσωπικό με καλές τιμές για το γεύμα. Σίγουρα θα το επισκεφθούμε ξανά όσο είμαστε στο νησί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, panxanthakos
Ο/η Dorieta, Guest Relations Manager του AntonIos Taverna, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουλίου 2019

Σας ευχαριστούμε! Θα χαρούμε να μας επισκεφτείτε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ο,τι χειρότερο στην Ίο. Πανάκριβο χωρίς λόγο και το προσωπικό αγενεστατο και μας εξυπηρετησε αργα με υφάκι. Το ψωμί μπαγιάτικο και ο καφές χάλια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Artemistsk

Μας εκπλήσει η αξιολόγησή σας. Λόγω κατανάλωσης, το ψωμάκι μας είναι πάντοτε ημέρας και ο καφές που σερβίρουμε είναι χαρμάνι γνωστότατης ιταλικής εταιρίας.
Ωστόσο, σας ευχαριστούμε για την επίσκεψή σας.

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ντροπή να υπάρχουν τέτοια μαγαζιά στα ελληνικά νησιά. Εξυπηρέτηση άθλια. Περιμέναμε μία μισή ώρα για έναν καφέ. Νταβαντζιλικη στιε ξαπλώστρες 10 ευρώ το ζευγάρι. Αισχροκέρδεια τρελή. Ντροπή και αισχος στο να υπάρχουν τέτοια μαγαζιά

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, IoannaK690

AntonIos Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

AntonIos Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!