Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικός εξωτερικός χώρος για δεξίωση γάμου! Πολύ ρομαντική πισίνα με φανταστικό φωτισμό! Καθαρός χωρος και υπέροχη εξυπηρέτηση! Θα το πρότεινα οπωσδήποτε για δεξίωση γάμου ειδικά με αρκετά άτομα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, katiannaf2019
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2018

Σε ενα πολυ θερμο σαββατοκυριακο της Αθηνας αποφασισαμε να παμε σε ενα ορεινο καταλυμα.Ηταν ωραια διακοσμημενο,δροσερο(φτιαγμενο ολο απο πετρα),ανετο καθαρο με εξωτερικους χωρους ωραια διακοσμημενους και με πισινα για τις βουτιες μας.Κοντα βρισκεται και ο ποταμος Νεδας με υπεροχους καταρρακτες και δυνατοτητα να κανει κανεις ευκολα τη βουτια του κι εκει.Ιδιοκτητες εξαιρετικα φιλοξενοι με διαθεση να κανουν τον πελατη να νιωθει σαν το σπιτι του.Θα ξαναπηγαινα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, K5705OZ_
Η κριτική έγινε: 9 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μπράβο στα παιδιά για το ξενοδοχείο τους! Εναρμονισμένος ξενώνας με το φυσικό τοπίο, όμορφη αρχιτεκτονική, ποιοτικά πράγματα σε όλους τους χώρους!! Απο τους πιο ξεκούραστους προορισμους, ήσυχος υπνος, απίστευτο Πρωινο που το φτιάχνουν εκείνη την ωρα!! Καθαριότητα που σπάνια συναντάς! Εξαιρετικοι άνθρωποι με χαμόγελο!!! Μπράβο 100% !

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, Nicolas A
Ο/η Savvas A, Ιδιοκτήτης του Απολλώνιον, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Απριλίου 2018

Αγαπητέ Νικόλα,
Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια!
Σε περιμένουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 29 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιό ηταν όμορφο, περιποιημένο και καθαρο. Αλλά εκεί τελειώνουν τα καλά.
Δεν είχε καν ένα ψυγειακι και όταν ζητήσαμε αν υπάρχει δυνατότητα να μας βάλουν ενα, μας είπαν πως είναι δύσκολο αλλά οκ, θα μας εξυπηρετήσουν! Που εδώ που τα λέμε ψυγειακι βρισκεις κ στο τελευταίο ενοικιαζόμενο 2 αστερων...
Επιπλεον, όταν ζητήσαμε να πληρώσουμε με κάρτα μας είπαν πως δεν εχουν pos! Φυσικά κ δεν υπήρχε πουθενά η απαραίτητη ενδειξη που λέει δεν έχω pos. Το βρήκα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και κατά πάσα πιθανότητα ψέμα για να γλυτώσουν ΦΠΑ κλπ (γιατί προφανώς ούτε αποδειξη υπήρξε ποτέ).
Τελος, όταν οι φιλοι που ήμασταν μαζί ρώτησαν τι ώρα σερβίρεται το πρωινό, η απάντηση ήταν πως δεν ξέραμε ότι θέλετε πρωινό και δεν μπορούμε να σας ετοιμασουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Efi M
Η κριτική έγινε: 22 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Η επισκεψη μας σε αυτο το ξενοδοχειο ηταν μια ευχαριστη εκπληξη!Ζεστος και φιλοξενος χωρος,καινουρια και πεντακαθαρη πισινα,ομορφο δωματιο με μεγαλο μπανιο.Το πρωινο ηταν απολαυστικο και το προσωπικο φιλικο!Ενα κτημα με ολες τις ανεσεις!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Primavera1123