Travelocity
Orbitz.com
Destinia.com
Snaptravel
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2016

Εξαιρετικο ξενοδοχειο με αψογο σερβις. Πολυ φιλικο προσωπικο με φοβερο επαγγελματισμο που ομως σε εκαναν να νοιωθεις σαν στο σπιτι σου. Ο πρωινος μπουφες εξαιρετικος με μεγαλη ποικιλια. Τα δωματια ανετα και πολυ καθαρα. Η πισινα η καλυτερη που εχουμε κολυμπησει και το περιβαλλον γυρω απ αυτην ονειρικο. Η θεα σου κοβει την ανασα ειδικα το βραδυ. Μας εκανε εντυπωση οτι και οποια ιδιαιτερη προτιμηση μας εξυπηρετηθηκε αμεσα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, psvd2003
Ο/η Princess H, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Leros Princess Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Αυγούστου 2016

Αγαπητοί μας επισκέπτες,
Πρώτα απ 'όλα, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο σας να δημοσιεύσετε τα σχόλιά σας σχετικά με την επίσκεψή σας στο ξενοδοχείο μας. Είμαστε τόσο ευτυχής να ακούμε ότι έχετε απολαύσει το ξενοδοχείο και το χρόνο σας εδώ.Ικανοποιούμαστε όταν οι πελάτες μας πραγματικά απολαμβάνουν τη φροντίδα μας και ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2016

ενα φανταστικο ξενοδοχειο σε ενα απιστευτο νησι με μεγαλη ομορφια και καλους ανθρωπους. το ξενοδοχειο ειχε πολλες ανεσεις που σαν οικογενεια με παιδι μας βολεψαν παιδι. πλουσιοτατο μενου, πεντακαθαρα δωματια ,τακτικη αλλαγη των ειδων ιματισμου και ενα μπαλκονι τρελαααααααααααααααααααααααααα!!! περασαμε πολυ ωραια αν και ηταν λιγοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο. θα ξαναπαμε!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: οσο ψηλοτερα τοσο καλυτερα για τη θεαααααααααα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
Ευχαριστούμε, alekasif
Ο/η VELTSIDIS G, Διευθυντής του Leros Princess Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Απριλίου 2016

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα υπέροχα λόγια σας!
Χαιρόμαστε όταν οι πελάτες μας είναι απόλυτα ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες μας!
Προσπαθούμε πάντα για το καλύτερο και για να έχουν οι πελάτες μας αξέχαστες διακοπές!
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε στο μέλλον!
Η ομάδα του Leros Princess

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2015

εξαιρετικο απο ολες τις αποψεις μια θεα που κοβει ανασα οι ανθρωποι που δουλευουν μεσα σε κανουν να νοιωθεις σαν στο σπιτι σου.πεντακαθαρο πλουσιο πρωινο αψογη εξυπηρετηση.Σας λεει κατι οτι εμεινα στο ιδιο ξενοδοχειο τρεις φορες;ευχαριστω την διευθυνση και το προσωπικο ακομη μια φορα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: δωματιο με θεα την Παναγία του Κάστρου
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, Tania M
Ο/η George V, Διευθυντής του Leros Princess Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Σεπτεμβρίου 2015

Σας ευχαριστούμε παρα πολύ για αυτά τα μοναδικά λόγια που επισημάνατε για το ξενοδοχείο μας.
Είναι τιμή μας να έχουμε τόσο αξιόλογους πελάτες όπως εσείς και φυσικά που μας προτιμάτε τόσες φορές.Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναέχουμε κοντά μας.
Η διεύθυνση και το προσωπικό σας ευχαριστεί θερμά και σας περιμένουμε το συντομότερο.
Καλό χειμώνα.

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2015

Περάσαμε 4 νύχτες στο καταπληκτικό αυτό ξενοδοχείο στις καλοκαιρινές μας διακοπές!Η ημέρα μας άρχιζε με ενα υπέροχο μπουφέ για πρωινό,μετά στην πισίνα με τα εξαιρετικά κοκτειλς και την αψογη εξυπηρέτηση.Το προσωπικό ευγενέστατο,οι ιδιοκτήτες με την παρουσία τους σε κάνουν να νοιώθεις σαν το σπίτι σου!Πολύ καθαρό και με όλες τις παροχές ειναι ενας εξαιρετικός προορισμός για ξεκούραση!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Demetra F
Ο/η George V, Διευθυντής του Leros Princess Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Αυγούστου 2015

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε πολύ για τα υπέροχα λόγια σας.
Ειναι χαρά μας όταν οι πελάτες απολαμβάνουν τη διαμονή τους στο ξενοδοχείο μας.
Θα χαρούμε ακόμα περισσότερο αν σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο μέλλον.
Σας ευχαριστούμε

Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2015

Πολύ ευγενικό προσωπικό, θαυμάσια θέα, εξαιρετική διαμονή. Τα δωμάτια πεντακάθαρα και ευρύχωρα, ειδικά εκείνα προς νότο, με ωραίο μπαλκόνι και θέα. Ωραία πισίνα για βουτιές το μεσημέρι. Ειδική μνεία στην εξυπηρέτηση με προθυμία και διακριτικότητα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Καλύτερη θέα προς τα νότια.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2015
Ευχαριστούμε, ΜΑΝΩΛΗΣ Π
Ο/η George V, Διευθυντής του Leros Princess Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουνίου 2015

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την θετικότατη κριτική σας..Κάνουμε το καλύτερο έτσι ώστε οι υπηρεσίες μας να ικανοποιούν και τον πιο απαιτητικό πελάτη.Θα είναι χαρά μας να σας ξαναδούμε στο ξενοδοχείο μας.Σας ευχόμαστε τα καλύτερα και να έχετε ένα υπέροχο καλοκαίρι...
Σας ευχαριστούμε πολύ!!
Η ομάδα του Leros Princess