Η όμορφη εμπειρία μου

Μπράβο στα παιδιά ευχαριστούμε για όλα, υπέροχη εξυπηρέτηση εξαιρετικος στόλος σασ το συστήνω πολύ... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 17 Μαρτίου 2021

shoptvp
Ρώμη, Ιταλία
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 17 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μπράβο στα παιδιά ευχαριστούμε για όλα, υπέροχη εξυπηρέτηση εξαιρετικος στόλος σασ το συστήνω πολύ όμορφη Παραλία.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Spyros_xrist
Η κριτική έγινε: 5 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν πολύ όμορφη εμπειρία μείναμε ευχαριστημένοι από τα παιδιά που μας βοήθησαν ότι κι αν κάναμε στα υπέροχα αυτά water sports.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, shoptvp
Ο/η Vasilis_Migdalakis, Ιδιοκτήτης του Skiathos Rent Boat, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πολύ!

Η κριτική έγινε: 17 Μαΐου 2020

Νοικιασαμε ενα σκαφος με τον οδηγό περιηγηθηκαμε στις σπηλιές και στις παραλίες όπου δεν έχουν πρόσβαση με το αυτοκίνητο. Προτεινουμε την αποδραση στη Σκιαθο λογω των παραλιων που συνδυαζουν πρασινο τοπιο.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Vterzoglou
Η κριτική έγινε: 26 Απριλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Νοικιάσαμε βαρκούλα χωρίς δίπλωμα , ήμασταν δυο ζευγάρια και μείναμε ικανοποιημένοι από το πως τραβούσε η βάρκα παρόλο που ήταν μικρού κυβισμού.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, 102apostolisv
Η κριτική έγινε: 16 Απριλίου 2020

Νοικιασμαμε ένα φανταστικό φουσκωτό με την κοπέλα μου γυρίσαμε όλο το νησί κι επίσης την άλλη μέρα πήγαμε και στη Σκόπελο, πολύ καλή εμπειρία μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, _N6903SX