Κάτι το μοναδικό!!!!

Περσυ το καλοκαίρι επισκεφτήκαμε με την παρέα μου την όμορφη Σκιάθο!!! Θέλοντας να δοκιμάσουμε κάτι... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 17 Μαρτίου 2021
geo96104GT
ΔΙΑΚΟΠΕΣ

Η κριτική έγινε: 5 Ιουνίου 2020
shoptvp
Ρώμη, Ιταλία
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 5 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν πολύ όμορφη εμπειρία μείναμε ευχαριστημένοι από τα παιδιά που μας βοήθησαν ότι κι αν κάναμε στα υπέροχα αυτά water sports.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, shoptvp
Ο/η Vasilis_Migdalakis, Ιδιοκτήτης του Skiathos Rent Boat, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πολύ!

Η κριτική έγινε: 17 Μαΐου 2020

Νοικιασαμε ενα σκαφος με τον οδηγό περιηγηθηκαμε στις σπηλιές και στις παραλίες όπου δεν έχουν πρόσβαση με το αυτοκίνητο. Προτεινουμε την αποδραση στη Σκιαθο λογω των παραλιων που συνδυαζουν πρασινο τοπιο.

Ευχαριστούμε, Vterzoglou
Η κριτική έγινε: 26 Απριλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Νοικιάσαμε βαρκούλα χωρίς δίπλωμα , ήμασταν δυο ζευγάρια και μείναμε ικανοποιημένοι από το πως τραβούσε η βάρκα παρόλο που ήταν μικρού κυβισμού.

Ευχαριστούμε, 102apostolisv
Η κριτική έγινε: 16 Απριλίου 2020

Νοικιασμαμε ένα φανταστικό φουσκωτό με την κοπέλα μου γυρίσαμε όλο το νησί κι επίσης την άλλη μέρα πήγαμε και στη Σκόπελο, πολύ καλή εμπειρία μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, _N6903SX
Η κριτική έγινε: 13 Απριλίου 2020

Πήγαμε με την γυναίκα μου πρώτη φορά στο νησί μετά τον γάμο μας και ζητήσαμε να μας πάνε στα λαλαρια για να δούμε το ηλιοβασίλεμα, μας πήγε ο υπεύθυνος με ένα πολυτελές σκάφος και το ευχαριστήθηκαμε, ήταν υπέροχη εμπειρία.

Ευχαριστούμε, _Z2424GO