“Κάτω του μετρίου”
Κριτική για: Πλατεία

Πλατεία
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Μόλις φτάσαμε μας άφησαν να περιμένουμε σε ένα εξωτερικό τραπέζι διότι μέσα ήταν γεμάτα, κάτι το οποίο σεβαστείκαμε. Έπειτα ήρθε μια αγενείς κυρία και μας άφησε έναν κατάλογο. Εδώ να πω ότι ο κατάλογος ήταν από χαρτί πιασμένο με σηραπτικο, κάτι για το οποίο δεν τους κρίνω απλά ήθελα να το αναφέρω.
Μετά η σερβιτόρα πήρε την παραγγελία μας και όταν ρώτησα αν υπάρχει ίντερνετ μου απάντησε όχι. Λίγο μετά όμως άκουσα άθελά μου μια άλλη σερβιτόρα να λέει τον κόσμο του ίντερνετ σε κάποιον άλλο.
Αυτά που παραγγείλαμε ήταν λίγα και για αυτά μας χρέωσαν παραπάνω απ' το κανονικό.
ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΆ

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2023
Ευχαριστούμε, souk2023

Στην παρέα μας παράγγειλαμε κοτόπουλο με γλυκόξινη και μανιτάρια το οποίο ήρθε πάρα πολύ γρήγορα και όπως ήταν αναμενόμενο ήταν κρύο .... Και όταν απευθύνθηκαμε στο σέρβις για να τους ενημερώσουμε μας είπαν να το ζεστάνουν ξανά και όχι να το αλλάξουν, το οποίο ζητήσαμε εμείς με αλλού ειδους πιάτο για ευνόητους λόγους. Μερίδες απλες χωρίς τίποτα σπουδαίο. "Μπουγιουρντι"χρήζει επείγοντως βελτίωση (ήταν σαν γιαούρτι με Κασέρι). Σέρβις γρήγορο και ευγενικό. Χώρος απλά καλός!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2023
Ευχαριστούμε, 199kostasf
Η κριτική γράφτηκε 20 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πηραμε ορεκτικα και μια σαλατα μαρουλι. Μεσα στην σαλατα βρηκαμε μια μυγα η οποια φαινοταν πως ειχε αρκετη ωρα που ηταν εκει καθως ειχε αλλαξει χρωμα. Οταν μας εφερε τον λογαριασμο ο σερβιτορος του ειπαμε διακριτικα πως βρηκαμε μια μυγα και ο ιδιος πηρε με το δαχτυλο του την μυγα, την πατησε στο τραπεζι και προσπαθουσε να μας πεισει πως ηταν μπαχαρικο στην σαλατα.( απο οσο ξερω δεν υπαρχει καποιο μπαχαρικο με φτερα) καταλαβαινω πως αυτα μπορουν να συμβουν ομως ηταν πολυ αγενης δεν μας ζητησε ουτε ενα συγγνωμη και στο τελος απαντησε «ε τι να σας πω αν θελετε μην την πληρωνετε την σαλατα».

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, DespinaMi
Η κριτική γράφτηκε 13 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Χάλια φαγητό. Τα μπιφτέκια υποτίθεται μοσχαρισια, μύριζαν και ήταν σίγουρα κατεψυγμένα. Άβολο περιβάλλον.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, vasop245
Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μαγαζάκι γενικά...τα παιδιά στο σέρβις εξυπηρετικά.. τα μπιφτέκια που έφαγα έπεσαν σαν μετεωρίτης στο στομάχι μου..δεν ξέρω μπορεί να ξαναφαω μεθαύριο! Το φαγητό είναι ΟΚ αν είναι η πρώτη φορά που πηγαίνεις Νυμφαίο. Λίγη προσοχή στην υγιεινή της τουαλέτας!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, 797elpidap

Πλατεία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νυμφαίο, Περιοχή Φλώρινας
Σκλήθρο, Περιοχή Φλώρινας

Φλώρινα, Περιοχή Φλώρινας
Φλώρινα, Περιοχή Φλώρινας

Πλατεία: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!