“Όμορφο καφέ!”
Κριτική για: Εντερνε Καφε

Εντερνε Καφε

Ωραίο μαγαζί ανοιχτό από νωρίς το πρωί και σερβίρει ως το βράδυ, εξαιρετικό πρωινό, ζεστή ατμόσφαιρα, ωραία μουσική!

Ευχαριστούμε, ioanna31

Υπέροχος χώρος τόσο cosy! Η καλύτερη λεμονόπιτα που έχουμε φάει! Δεν θα τη ξεχάσουμε ποτέ! Θα επιστρέψουμε γι 'αυτήν!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, MaryMaravg
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ εξυπηρετικοί, με ωραία ποιότητα. Πρέπει να δοκιμάσετε τυρόπιτα και τσουκνιδοπιτα!!! Πολύ ωραίες. Έχει και σπιτικά γλυκά για να συνοδεύψετε τον καφέ σας. Εμείς πήγαμε για δεύτερη φορά και νομίζω ότι και την επόμενη φορά που θα επισκεφτούμε το Νυμφαίο πάλι εκεί θα κάτσουμε.

Ευχαριστούμε, U1416UAchristinad

Εντερνε Καφε: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νυμφαίο, Περιοχή Φλώρινας
Νυμφαίο, Περιοχή Φλώρινας

Εντερνε Καφε: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.