Η κριτική έγινε: 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε απόσταση αναπνοής η Όρμα από τα λουτρά "Πόζαρ". Πολύ ωραία αναπαλαιωμένο το αρχοντικό. Θαυμάσιο και πεντακάθαρο δωμάτιο με θέα τα χιονισμένα βουνά από τη μια και την πεδιάδα της Αριδαίας σπό την άλλη. Πεντακάθαρα και καινούργια τα σεντόνια και οι πετσέτες με κεντημένο το όνομα του ξενώνα. Πρωινό ικανοποιητικότατο με καλαθάκι στο δωμάτιο. Το κυριότερο, διακριτική και ευγενέστατη η παρουσία του νεαρού ζεύγους των ιδιοκτητών που είναι καλλιεργημένοι με καλό γούστο και εξυπηρετικοί. Πρώτη φορά επιστρέφοντας στο σπίτι μας δεν αναφώνησα "Σπίτι μου σπιτάκι μου" κι αυτό τα λέει όλα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
3  Ευχαριστούμε, persa z
Η κριτική έγινε: 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν πραγματικά υπέροχα! Όμορφο δωμάτιο, ζεστό και πεντακάθαρο! όλα ηταν προσεγμένα στον χώρο και η διακόσμηση υπέροχη! Πολύ εξυπηρετικοί οι ιδιοκτήτες! Το προτείνω ανεπιφύλακτα και θα το προτιμισω σίγουρα σε επόμενη επίσκεψη!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, kyn_kst
Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2017

Τα καλύτερα έχω να θυμάμαι από την διαμονή μου σε αυτό το αρχοντικό. Το δωμάτιο ήταν πολύ μεγάλο,καθαρό και παραδοσιακά διακοσμημένο και το τζάκι έκανε την ατμόσφαιρα ακόμα πιο ζεστή. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει. Η θέα από το δωμάτιο μοναδική. Έξυπνη ιδέα που το παραδοσιακό πρωινό σερβίρεται στο δωμάτιο. Όταν επισκεφτώ ξανά την Όρμα σίγουρα θα επιλέξω αυτό το κατάλυμα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, elenabak2017
Η κριτική έγινε: 12 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μόνο θετικά έχω να θυμάμαι από την διαμονή μου.τα δωμάτια διακοσμημένα πολύ όμορφα,με γούστο και πολύ πολύ καθαρά.Το μέρος που βρίσκεται το αρχοντικό έχει υπέροχη θέα. Πολύ καλή ιδέα το πρωινό που σερβίρεται στο δωμάτιο. Οι οικοδεσπότες( έτσι τους νιώθεις!)ευγενέστατοι κ εξυπηρετικότατοι. Μόνο τα καλύτερα έχω να θυμάμαι!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Agapi C
Η κριτική έγινε: 5 Απριλίου 2017

Επισκεφτήκαμε το κατάλυμα μόνο για ένα διήμερο, αλλά ήταν αρκετό για να γεμίσουμε τις μπαταρίες μας χάρη στα χαμόγελά σας! Μοναδική φιλοξενία, προσεγμένοι χώροι με τοπικό χαρακτήρα, ζεστά δωμάτια και καταπληκτικό πρωινό! Μας το είχαν συστήσει και το συστήνουμε κι εμείς ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2017
Ευχαριστούμε, maritaki1