“Παραπάνω από εξαιρετικό!!!!”

Δεν υπάρχει διαθέσιμη φωτογραφία
Έχετε φωτογραφία;
Προσθέστε την.
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020

Το επισκεφτήκαμε μετά από τις κριτικές που διαβάσαμε στο Google Maps και είπαμε να το δοκιμάσουμε. Αξίζει να αναφέρουμε ένα περιστατικό που συνέβη κατά την επίσκεψη μας.
Καθίσαμε κ αμέσως ήρθε ένας πολύ ευγενικός σερβιτόρος για να μας πάρει παραγγελία. Επιλέξαμε μία σκεπαστή με κοτόπουλου και ένα κοντοσούβλι χοιρινό από τα κυρίως. Τα πιάτα έρχονταν ένα ένα και ήταν όλα γευστικότατα και με ωραίες πρώτες ύλες. Όταν ήρθε η ώρα για το κοντοσούβλι μας ενημέρωσε ο σερβιτόρος ότι έγινε κάποιο λάθος και μας έψησαν κοτόπουλου αντί για χοιρινό και μας ρώτησε εάν θα θέλαμε να μας το αφήσει ή να μας βάλει ένα χοιρινό να ετοιμάζεται. Μιας και δεν είχαμε κάποιο πρόβλημα του είπαμε να μας το αφήσει. Αφού ξεκινήσαμε να το τρώμε διαπιστώνοντας ότι και αυτό ήταν εξίσου νοστιμότατο όπως και τα προηγούμενα πιάτα, μας πλησίασε ξανά και μας πρότεινε να μας φέρει και το χοιρινό κοντοσούβλι χωρίς επιπλέον χρέωση, όπου και έγινε. Μία υπέροχη κίνηση η οποία συνδυάζεται τέλεια με την ποιότητα των πιάτων. Από τις λίγες φορές όπου η πραγματικότητα ξεπέρασε τις εξαιρετικές κριτικές που είχαμε διαβάσει! Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα και ανυπομονούμε να το επισκεφτούμε ξανά και ξανά.

Ευχαριστούμε, Me8287

Ταβερνα Λούλιας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλάβρυτα, Περιοχή Αχαΐας
Πάτρα, Περιοχή Αχαΐας

Ταβερνα Λούλιας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!