“Καταπληκτική επιλογή”
Κριτική για: Olympos Trek

Olympos Trek
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Επαγγελματισμός φιλικότητα άνεση ασφάλεια ευελιξία. Θα φτιάξουν το πρόγραμμμα που θέλετε χωρίς συμβιβασμούς σε θέματα ασφάλειας.

Ευχαριστούμε, pantelisaronis
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αποφάσισα να ανέβω στον Όλυμπο μιας και ασχολούμε με το βουνό και μένοντας στο εξωτερικό ο Ολύμπος ήταν μια ανάβαση που ήθελα να κάνω απο πάντα αλλά μόνος μου ήταν δύσκολο. Απευθύνθηκα λοιπόν στα παιδιά απο το Olympostrek. Η ανάβαση ήταν τέλεια οργανωμένη, οι οδηγοί βουνού με εμπειρία και οι τρεις μέρες ανεπανάληπτες. Πιστεύω οτι το επόμενο καλοκαίρι που θα πάω πάλι Ελλάδα θα οργανώσω πάλι κάτι μαζί τους

Ευχαριστούμε, Nikolaos M
Ο/η Olympos T, Ομάδα Olympos Trek του Olympos Trek, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια / κριτική. Είναι μεγάλη βοήθεια για εμάς αλλά και για την ταξιδιωτική κοινότητα γενικότερα. Να είστε καλά και καλή χρονιά.

Η κριτική γράφτηκε 22 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ξαφνικά ήθελα να ανέβω στον Όλυμπο και η επιλογή ήταν μια ´´Ολυμπος Τρεκ ´´ εμπειρία αξέχαστη για μια ζωη...Γνώρισα το βουνο οπως το γνωρίζουν άνθρωποι σαν τον Βασίλη τον οδηγό μας που μας έδειξε τον Ολυμπο οπως αυτός ξερει με ασφάλεια και σιγουριά μέχρι την κορυφή.Σας ευχαριστώ παρά πολυ και εύχομαι να τα ξαναπούμε σε κάποια κορυφή ξανα...

Ευχαριστούμε, George G
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2017

Αποφάσισα να κάνω ανάβαση στον Όλυμπο με υποστήριξη κάποιων επαγγελματιών. Η αναζήτηση στο internet με οδήγησε στην Olympos Trek. Από την πρώτη επικοινωνία υπήρχε άμεση ανταπόκριση στις ερωτήσεις και τους προβληματισμούς μου. Στο site αλλά και προφορικά με ενημέρωσαν τι έπρεπε να έχω μαζί μου για την ανάβαση. Θεώρησα αξιόπιστη και επαγγελματική τη συμπεριφορά τους όταν λόγω πρόβλεψης κακών καιρικών συνθηκών με ενημέρωσαν ότι ακυρώνεται η ανάβαση για το ΣΚ που είχα κλείσει και με ρώτησαν αν είμαι διαθέσιμος για το επόμενο. Πραγματικά έγινε η ανάβαση στο επόμενο ΣΚ που ο καιρός ήταν ιδανικός. Πριν την ανάβαση μας έγινε ενημέρωση για το ακριβές πρόγραμμα και τι θα αντιμετωπίσουμε σε κάθε φάση του προγράμματος, ενώ μας χορηγήθηκε και ο απαραίτητος εξοπλισμός. Οι οδηγοί μας, ο Βασίλης και ο Μενέλαος ήταν εξαιρετικοί και σε όλη τη διάρκεια του προγράμματος μας ενημέρωναν ακριβώς γι΄ αυτά που θα συναντήσουμε χωρίς να μεγιστοποιούν ή να υποτιμούν τα πρβλήματα

Ευχαριστούμε, Kostas K
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Έγινε και αυτό... Καλή παρέα, εξαιρετικός οδηγός (Βασίλης) και πανέμορφο βουνό!!!! Όταν φτάνεις στον Μύτικα; απλά δεν υπάρχει αυτό που νιώθεις!!! Σας ευχαριστώ πολύ για όλη αυτή την όμορφη εμπειρία!!!!
Χρήστος (Μύτικας 01/07-02/07/2017)

Ευχαριστούμε, Jim M

Olympos Trek: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λάρισα, Περιοχή Λάρισας
Χορευτό, Περιοχή Μαγνησίας

Olympos Trek: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!