eDreams
Travelocity
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 18 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μια υπέροχη εμπειρία στα ιδιωτικά δωμάτια-spa. Καθαριότητα και αψογο σέρβις. Οι ιδιοκτήτες άψογοι οικοδεσπότες ενιωθες σαν το σπίτι σου! Επίσης το φαγητό και πρωινό άριστο. Σίγουρα θα το ξαναεπισκεφτούμε.

Ευχαριστούμε, erib2020
Ο/η Giorgos Eleni, Ιδιοκτήτης του Panorama Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητέ erib2020! Σας ευχαριστούμε πολύ για το υπέροχο σας σχόλιο!!! Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια μοναδική και αξέχαστη εμπειρία!!!! Σας περιμένουμε με και πάλι κοντά μας!!!! Τις πιο θερμές μας ευχές!!!!!

Η κριτική έγινε: 17 Φεβρουαρίου 2021

Η υποδοχή και η όλη διαμονή μας εκεί ήταν εξαιρετική.το φαγητό εξαιρετικό και το πρωινό σε καλό επίπεδο αν και νομίζω θα μπορούσε να ήταν καλύτερο.Η εξυπηρέτηση άψογη και το δωμάτιο καθαρό και ζεστό.!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, xris2sx90
Ο/η Giorgos Eleni, Ιδιοκτήτης του Panorama Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητέ μας xris2sx90. Σας ευχαριστούμε πολύ για το υπέροχο σας σχόλιο. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια μοναδική εμπειρία!!!!!
Σας περιμένουμε και πάλι να σας προσφέρουμε μια αξέχαστη διαμονή!
Τις ποιο θερμές μας ευχές

Η κριτική έγινε: 16 Φεβρουαρίου 2021

Η γυναίκα μου με λάτρεψε! Δεν θα μπορούσα να της κάνω καλύτερο δώρο γενεθλίων! Η Master Sky σουίτα ήταν όλα τα λεφτά! Εξωτερικό τζακούζι και σάουνα, το δωμάτιο είχε τα πάντα, όλα πεντακάθαρα, οι ιδιοκτήτες άψογοι και φιλόξενοι. Δεν φανταζόμουν ποτέ ότι υπήρχε τέτοιο υπέροχο μέρος στα παράλια της Λάρισας, μέχρι που το είδα με τα μάτια μου. Το φαγητό εξαιρετικό σε παρουσία και γεύση. Θα το επισκεφτούμε στο μέλλον ξανά. Ευχαριστούμε κ. Γιώργο για όλα!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Η Master Sky σουίτα έχει θέα στον Όλυμπο, Κίσσαβο και στη θάλασσα.
Ευχαριστούμε, kostasq2021

Αγαπητέ μας kostasq2021. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το υπέροχο σας σχόλιο. Χαιρόμαστε πολύ που είχατε ένα ονειρικό διήμερο στο θέρετρό μας και απολαύσατε το φαγητό μας και τη Master Sky σουίτας σας!!!!
Σας περιμένουμε κα πάλι με ανυπομονησία για να σας προσφέρουμε ακόμα μια αξέχαστη διαμονή!!!!!!
Εγώ σας ευχαριστώ για ακόμα μια φορά!!!!
Τις πιο θερμές μας ευχές

Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2021

Τι να πω δεν έχω λόγια. Είναι καταπληκτικός χώρος.Η καθαριότητα είναι εμφανής σε όλους τους χώρους το προσωπικό είναι όλη αξιαγάπητη χαμογελαστή. σίγουρα κάναμε καινούργιους φίλους.Η Ξεκούραση και χαλάρωση είναι απίστευτα απολαυστική.

Ευχαριστούμε, Q1697PU_

Αγαπητέ μας Q1697PU_. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το όμορφο σας σχόλιο. Χαιρόμαστε πάρα πολύ που καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια αξέχαστη διαμονή και σας περιμένουμε σύντομα και πάλι κοντά μας!!!
Τις ποιο θερμές μας ευχές.

Η κριτική έγινε: 8 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πει κανείς για αυτό το κόσμημα!!!!!Ο ιδιοκτήτης, ο Γιώργος, μας υποδέχτηκε με το πιο θερμό του χαμόγελο!!!! Κύριο μέλημά του, να μείνουμε ευχαριστημένοι!!!! Και το κατάφερε στο έπακρο!!!Όλοι οι χώροι εσωτερικά αλλά κ εξωτερικά κυριολεκτικά λάμπουν!!!!!Το προσωπικό διακρίνεται από άψογη εξυπηρέτηση κ ευγένεια!!!!!Το δωμάτιο καταπληκτικό,με προσεγμένη διακόσμηση και φανταστική θέα στο Αιγαίο!!!!! Πεντακάθαρο κ άνετο!!!!! Ιδανική επιλογή για ζευγάρια που αναζητούν χαλάρωση, ηρεμία και πλήρη ιδιωτικότητα!!!!! Πλούσιο πρωινό σερβίρεται στο δωμάτιο!!!!!! Γιώργο ευχαριστούμε για το upgrade!!!! Θερμά συγχαρητήρια για τη φιλοξενία κ τον επαγγελματισμό σου!!!!Άξιος ιδιοκτήτης!!!!! Ευχόμαστε τα καλύτερα!!!!!

Βαγγέλης-Χριστίνα

Ευχαριστούμε, xristinanikouli

Αγαπημένοι μου Βαγγέλη και Χριστίνα. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το υπέροχο σας σχόλιο!!! Είμαστε πραγματικά πάρα πολύ χαρούμενοι που καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια μοναδική εμπειρία και πάνω απ' όλα που απολαύσατε το πρωινό και τις παροχές της σουίτας σας!!!!
Σας περιμένουμε και πάλι με ανυπομονησία για να σας προσφέρουμε ακόμη μια αξέχαστη εμπειρία
Τις πιο θερμές μας ευχές!!!