Agoda.com
Booking.com261 $
eDreams261 $
Priceline261 $
Η κριτική έγινε: 16 Φεβρουαρίου 2021

Η γυναίκα μου με λάτρεψε! Δεν θα μπορούσα να της κάνω καλύτερο δώρο γενεθλίων! Η Master Sky σουίτα ήταν όλα τα λεφτά! Εξωτερικό τζακούζι και σάουνα, το δωμάτιο είχε τα πάντα, όλα πεντακάθαρα, οι ιδιοκτήτες άψογοι και φιλόξενοι. Δεν φανταζόμουν ποτέ ότι υπήρχε τέτοιο υπέροχο μέρος στα παράλια της Λάρισας, μέχρι που το είδα με τα μάτια μου. Το φαγητό εξαιρετικό σε παρουσία και γεύση. Θα το επισκεφτούμε στο μέλλον ξανά. Ευχαριστούμε κ. Γιώργο για όλα!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Η Master Sky σουίτα έχει θέα στον Όλυμπο, Κίσσαβο και στη θάλασσα.
Ευχαριστούμε, kostasq2021
Ο/η Giorgos Eleni, Ιδιοκτήτης του Panorama Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητέ μας kostasq2021. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το υπέροχο σας σχόλιο. Χαιρόμαστε πολύ που είχατε ένα ονειρικό διήμερο στο θέρετρό μας και απολαύσατε το φαγητό μας και τη Master Sky σουίτας σας!!!!
Σας περιμένουμε κα πάλι με ανυπομονησία για να σας προσφέρουμε ακόμα μια αξέχαστη διαμονή!!!!!!
Εγώ σας ευχαριστώ για ακόμα μια φορά!!!!
Τις πιο θερμές μας ευχές

Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2021

Τι να πω δεν έχω λόγια. Είναι καταπληκτικός χώρος.Η καθαριότητα είναι εμφανής σε όλους τους χώρους το προσωπικό είναι όλη αξιαγάπητη χαμογελαστή. σίγουρα κάναμε καινούργιους φίλους.Η Ξεκούραση και χαλάρωση είναι απίστευτα απολαυστική.

Ευχαριστούμε, Q1697PU_

Αγαπητέ μας Q1697PU_. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το όμορφο σας σχόλιο. Χαιρόμαστε πάρα πολύ που καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια αξέχαστη διαμονή και σας περιμένουμε σύντομα και πάλι κοντά μας!!!
Τις ποιο θερμές μας ευχές.

Η κριτική έγινε: 8 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πει κανείς για αυτό το κόσμημα!!!!!Ο ιδιοκτήτης, ο Γιώργος, μας υποδέχτηκε με το πιο θερμό του χαμόγελο!!!! Κύριο μέλημά του, να μείνουμε ευχαριστημένοι!!!! Και το κατάφερε στο έπακρο!!!Όλοι οι χώροι εσωτερικά αλλά κ εξωτερικά κυριολεκτικά λάμπουν!!!!!Το προσωπικό διακρίνεται από άψογη εξυπηρέτηση κ ευγένεια!!!!!Το δωμάτιο καταπληκτικό,με προσεγμένη διακόσμηση και φανταστική θέα στο Αιγαίο!!!!! Πεντακάθαρο κ άνετο!!!!! Ιδανική επιλογή για ζευγάρια που αναζητούν χαλάρωση, ηρεμία και πλήρη ιδιωτικότητα!!!!! Πλούσιο πρωινό σερβίρεται στο δωμάτιο!!!!!! Γιώργο ευχαριστούμε για το upgrade!!!! Θερμά συγχαρητήρια για τη φιλοξενία κ τον επαγγελματισμό σου!!!!Άξιος ιδιοκτήτης!!!!! Ευχόμαστε τα καλύτερα!!!!!

Βαγγέλης-Χριστίνα

Ευχαριστούμε, xristinanikouli

Αγαπημένοι μου Βαγγέλη και Χριστίνα. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το υπέροχο σας σχόλιο!!! Είμαστε πραγματικά πάρα πολύ χαρούμενοι που καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια μοναδική εμπειρία και πάνω απ' όλα που απολαύσατε το πρωινό και τις παροχές της σουίτας σας!!!!
Σας περιμένουμε και πάλι με ανυπομονησία για να σας προσφέρουμε ακόμη μια αξέχαστη εμπειρία
Τις πιο θερμές μας ευχές!!!

Η κριτική έγινε: 31 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ενας ωραίος χώρος σε πολύ καλή τοποθεσία.Άψογη εξυπηρέτηση. Πολύ καλό πρωινό! Τα δωμάτια άνετα και πεντακάθαρα. Ιδανικό για ζευγάρια. Ξεκουραση και χαλάρωση στο εξωτερικό τζακούζι και σάουνα με θέα!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, alxenia
Ο/η Giorgos Eleni, Ιδιοκτήτης του Panorama Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητή μας alxenia. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το υπέροχο σας σχόλιο. είμαστε πολύ χαρούμενοι καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια υπέροχη εμπειρία.!!!
Σας περιμένουμε με ανυπομονησία και πάλι!

Τις ποιο θερμές μας ευχές

Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2020

Η φιλοξενία κ το χαμόγελο των ανθρώπων του ξενοδοχείου είναι η πρωτη όμορφη εικόνα που συναντάς. Στη συνέχεια η μαγευτική θέα του Αιγαίου που έχεις απ το μπαλκόνι σου αλλά κ το ιδιωτικό τζακούζι που μπορείς να χαλαρώσεις ολοκληρώνει την ηρεμία που αποζητας!!τα δωμάτια πολύ προσεγμένα καθαρά κ άνετα.. Το πρωινο σερβίρεται στο δωμάτιο καθώς κ ολα τα γευματα. Η ιδιωτική αυλή, το τζακουζι, το εξωτερικό τζάκι κ η θέα είναι η απόλυτη χαλάρωση για ένα απομονωμένο διήμερο ξεκούρασης!!!! Σας ευχαριστούμε!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Nancycomments
Ο/η Giorgos Eleni, Ιδιοκτήτης του Panorama Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή μας Nancy.
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το υπέροχο σας σχόλιο. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που ανταπεξήλθαμε στις προσδοκίες σας και καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια υπέροχη, χαλαρωτική και ξεκούραστη διαμονή.
Σας περιμένουμε και πάλι με ανυπομονησία.
Τις πιο θερμές μας ευχές
Γιώργος και Ελένη.