FindHotel
Expedia.com207 $
eDreams208 $
Travelocity207 $
Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2020

Η φιλοξενία κ το χαμόγελο των ανθρώπων του ξενοδοχείου είναι η πρωτη όμορφη εικόνα που συναντάς. Στη συνέχεια η μαγευτική θέα του Αιγαίου που έχεις απ το μπαλκόνι σου αλλά κ το ιδιωτικό τζακούζι που μπορείς να χαλαρώσεις ολοκληρώνει την ηρεμία που αποζητας!!τα δωμάτια πολύ προσεγμένα καθαρά κ άνετα.. Το πρωινο σερβίρεται στο δωμάτιο καθώς κ ολα τα γευματα. Η ιδιωτική αυλή, το τζακουζι, το εξωτερικό τζάκι κ η θέα είναι η απόλυτη χαλάρωση για ένα απομονωμένο διήμερο ξεκούρασης!!!! Σας ευχαριστούμε!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Nancycomments
Ο/η Giorgos Eleni, Ιδιοκτήτης του Panorama Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή μας Nancy.
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το υπέροχο σας σχόλιο. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που ανταπεξήλθαμε στις προσδοκίες σας και καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια υπέροχη, χαλαρωτική και ξεκούραστη διαμονή.
Σας περιμένουμε και πάλι με ανυπομονησία.
Γιώργος και Ελένη.

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2020

Σκαρφαλωμένο σε ένα ύψωμα του χωριού με πανοραμική θέα , προσφέρει στις άνετες και όμορφα διαμορφωμένες εγκαταστάσεις του ηρεμία και απόλαυση. Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό καλύπτει απόλυτα τις ανάγκες των επισκεπτών. Το πρωινό πλούσιο για την εποχή με πολύ προσεγμένες και νόστιμες γεύσεις.

Ευχαριστούμε, _189473129
Ο/η Giorgos Eleni, Ιδιοκτήτης του Panorama Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ μας επισκέπτη. Σας ευχαριστούμε πολύ για το υπέροχο σας σχόλιο. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια αξέχαστη διαμονή
Σας περιμένουμε ξανά κοντά μας.
Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 18 Μαρτίου 2020

Ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο με εξαιρετικούς ιδιοκτήτες !!! Ένα περιβάλλον πολύ όμορφα διαμορφωμένο με τους ιδιοκτήτες να είναι πολύ φιλικοί και εξυπηρετικοί !!! Το πρωινό ήταν καταπληκτικό και όλοι οι χώροι πεντακάθαροι !!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, 519georgev
Ο/η George Koltsidas, Ιδιοκτήτης του Panorama Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουλίου 2020

Αγαπητέ μας 519georgev
Σας ευχαριστούμε πολύ για το υπέροχο σας σχόλιο. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια αξέχαστη διαμονή. Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι!!

Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2020

Φανταστικη εξυπηρέτηση,τα δωμάτια τέλεια,ο ιδιοκτήτης καταπληκτικος,περάσαμε υπεροχα,είναι σίγουρο οτι θα το επισκεφθούμε και πάλι με την πρώτη ευκαιρία,είδαμε και τα υπόλοιπα δωμάτια απο κοντά ώστε να είναι πιο εύκολο να αποφασισουμε για την επόμενη φορά τον τυπο δωματίου που θα επιλέξουμε,ολες οι σουίτες ηταν πανεμορφες,καθε μια με τον δικό της χαρακτήρα

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Tassosmaria
Ο/η George K, Ιδιοκτήτης του Panorama Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Ιανουαρίου 2020

Αγαπητέ μας Tassosmaria
Σας ευχαριστούμε πολύ για το υπέροχο σας σχόλιο. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια αξέχαστη διαμονή. Χαιρόμαστε επίσης που σας άρεσαν εξίσου και οι υπόλοιπες σουίτες μας. Σας περιμένουμε με ανυπομονησία για να σας φιλοξενήσουμε και πάλι.

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένας πολύ όμορφος χώρος σε ενα μέτριο μέρος, όπως είναι το Στόμιο. Σε κάνει να απολαμβάνεις τις διακοπές σου με κάθε τρόπο. Τα δωμάτια πεντακάθαρα, ευρύχωρα, με την θαλασσα και το βουνό να τα περιτριγυρίζουν. Το πρωινό περιποιημένο και στο εστιατόριο το φαγητό ανταγωνίζεται αυτό των σεφ βραβευμένων εστιατορίων.
Κάποιες λεπτομέρειες που μας δυσαρεστησαν δεν έλειψαν, αλλά τις κάλυψε η ευγένεια και η φιλοξενία των ιδιοκτητών. Αξίζουν πολλά μπράβο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, stavroualex
Ο/η George K, Ιδιοκτήτης του Panorama Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2019

Αγαπητή μας stavroualex σας ευχαριστούμε πολύ για το όμορφο σας σχόλιο. Μας δίνει ιδιαίτερη χαρά που καταφέραμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας και να σας προσφέρουμε μια υπέροχη διαμονή.
Σας ευχόμαστε μέσα από την καρδιά μας ότι καλύτερο και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο προσεχές μέλλον.