Tripadvisor
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένας πολύ όμορφος χώρος σε ενα μέτριο μέρος, όπως είναι το Στόμιο. Σε κάνει να απολαμβάνεις τις διακοπές σου με κάθε τρόπο. Τα δωμάτια πεντακάθαρα, ευρύχωρα, με την θαλασσα και το βουνό να τα περιτριγυρίζουν. Το πρωινό περιποιημένο και στο εστιατόριο το φαγητό ανταγωνίζεται αυτό των σεφ βραβευμένων εστιατορίων.
Κάποιες λεπτομέρειες που μας δυσαρεστησαν δεν έλειψαν, αλλά τις κάλυψε η ευγένεια και η φιλοξενία των ιδιοκτητών. Αξίζουν πολλά μπράβο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, stavroualex
Ο/η George K, Ιδιοκτήτης του Panorama Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2019

Αγαπητή μας stavroualex σας ευχαριστούμε πολύ για το όμορφο σας σχόλιο. Μας δίνει ιδιαίτερη χαρά που καταφέραμε να ανταποκριθούμε στις προσδοκίες σας και να σας προσφέρουμε μια υπέροχη διαμονή.
Σας ευχόμαστε μέσα από την καρδιά μας ότι καλύτερο και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο προσεχές μέλλον.

Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2019

Υπηρεσίες Μυκόνου με θέα Καλντέρας σε ενα απίστευτο κατάλυμα με υπέροχους ανθρώπους που μας σκλάβωσαν κυριολεκτικά .
Γιώργο και Ελένη συνεχίστε ετσι , είμαι απόλυτα σίγουρος οτι πάντα θα ανεβάζετε τον πήχυ ψηλά , ανυπομονώ να σας ξαναδώ .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Spiros K
Ο/η George K, Ιδιοκτήτης του Panorama Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ μας Σπύρο
Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για το υπέροχο σας σχόλιο. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που καταφέραμε να κάνουμε την διαμονή σας αξέχαστη
Ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε
Τις πιο θερμές μας ευχές
Γιώργος και Ελένη

Η κριτική έγινε: 16 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Φιλόξενο, πενταΚαθαρο και με υπέροχη θέα. Περάσαμε πολύ όμορφα. Η θέα φανταστική, θάλασσα και βουνό οτι καλύτερο για να ηρεμήσει το μυαλό και η ψυχή. Οι ιδιοκτήτες άψογοι. Το φαγητό πολύ νόστιμο και όλα με τη φροντίδα των ιδιοκτητών. Γιώργο και Ελένη να συνεχίσετε την πολύ καλή δουλειά που κάνετε!! Ευχαριστούμε για την όμορφη φιλοξενία. Θα ξανάρθουμε!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, kleonikitats
Ο/η Giorgos_Eleni_2001, Ιδιοκτήτης του Panorama Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Ιουνίου 2019

Αγαπημένε μας kleonikitats
Σας ευχαριστούμε πολύ για το υπέροχο σχόλιο που γράψατε για μας. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια αξέχαστη διαμονή.
Σας περιμένουμε ξανά με ανυπομονησία

Τις πιό θερμές μας ευχές

Η κριτική έγινε: 24 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα με τη γυναίκα μου ένα διήμερο για να ξεκουραστούμε και να χαλαρώσουμε!! Τι να πω,για τα πεντακάθαρα δωμάτια γεμάτα χλιδή,το τζακούζι στο δωμάτιο, η θέα καταπληκτική,οι ιδιοκτήτες ευγενέστατοι!!! Φυσικά και το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, Nikos S
Ο/η George K, Owner του Panorama Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Απριλίου 2019

Αγαπητέ μας Νίκο. Σας ευχαριστούμε πολύ για το υπέροχο σας σχόλιο. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που η διαμονή σας ανταπεξήλθε των προσδοκιών σας.
Σας περιμένουμε με ανυπομονησία για να σας προσφέρουμε ακόμη μια αξέχαστη διαμονή.

Τις πιο θερμές μας ευχές
Γιώργος και Ελένη.

Η κριτική έγινε: 16 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτη θέα η παραλία στα πόδια σου το βουνό πίσω σου..πεντακάθαρα δωμάτια!!!Οι οικοδεσπότες φιλικοί και εξυπηρετικοί πάντα με χαμόγελο .Πολυ προσεγμένος χώρος με εντυπωσιακά φυτά. Το συστήνω ανεπιφύλακτα, προσφέρει πολλά παραπάνω από αυτά που πληρώνεις ήταν ακριβώς όπως στις φωτογραφίες, πανέμορφο

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, Γιώργος Α
Ο/η George K, Owner του Panorama Suites & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Απριλίου 2019

Αγαπητέ μας Γιώργο.
Σας ευχαριστούμε πολύ για το υπέροχο σας σχόλιο. Είμαστε πολύ ενθουσιασμένοι και χαρούμενοι που η διαμονή σας στο θερετρό μας σας άφησε με τις καλύτερες εντυπώσεις. Σας περιμένουμε με ανυπομονησία ξανά για να σας προσφέρουμε ακόμη μια αξέχαστη διαμονή.

Τις πιο θερμές ευχές μας