ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΤΕ 7 $
Hotels.com74 $
CheapTickets74 $
Travelocity74 $
Η κριτική έγινε: 8 Δεκεμβρίου 2020

Μείναμε 3 μέρες και ήταν όλα υπέροχα!!! Καθαρό δωμάτιο και πολύ περιποιημένο!! Η κυρία Γωγω καταπληκτική μαγείρισσα και οικοδέσποινα πάνω απ όλα.. Μας έκανε να νοιώσουμε πάρα πολύ οικεία φανταστικός άνθρωπος! Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όποιον θέλει ποιοτικές και ήρεμες διακοπές!!!
Μάνος-Ραφαέλα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Locco1223
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2020

Το ότι λίγα μόλις χιλιόμετρα έξω από την πόλη μου θα έβρισκα ένα ιδανικό καταφύγιο για εμένα και την οικογένειά μου δεν το περίμενα! Η φιλοσοφία του οικοδεσπότη κ. Μάνου και της τρομερής συζύγου του Queen Georgia είναι ο λόγος που τα πάντα μέσα στον χώρο είναι άψογα. Από το κομμάτι της καθαριότητας, του φαγητού, των παροχών μέχρι την μαγεία που σου προσφέρει η τοποθεσία μας άφησαν πλήρως ικανοποιημένους και τυχερούς που στο εξής θα επιακεπτομαστε τακτικά το Estate Kares.. Σας ευχαριστούμε πολύ! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Expedition682582
Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2020

Tο δωμάτιο ήταν τέλειο!!! Πεντακάθαρο και άνετο!!
Η θέα εκπληκτική!!! Μπορείς να χαλαρώσεις και να απολαύσεις τη φύση!!
Η Γωγώ είναι μία απίστευτα φιλόξενη, ζεστή και γλυκιά ιδιοκτήτρια. Το χαμόγελό της είναι ειλικρινές και είναι πάντοτε πρόθυμη να σε εξυπηρετήσει!!!
Θα το επισκεφθούμε ξανά σύντομα!!! (Άννα - Μαρία και Λεωνίδας)

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, AnMa34
Η κριτική έγινε: 16 Μαρτίου 2020

Η τοποθεσία ήταν υπέροχη!!!το δωμάτιο τέλειο!!!και οι ιδιοκτήτες εξαιρετικοί!!!!πήγαμε για μια ημέρα και θα ξανα πάμε σίγουρα αυτή την φορά με τα παιδάκια μας!!!!!το δωμάτιο ήταν πεντακαθαρο.....ΟΛΑ ηταν υπέροχα!!!
Ο δρόμος είναι στρωμένος με άσφαλτο μέχρι το κτήμα!!!
ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ -ΥΠΝΟΣ-ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΗ μέσα στη φυση!!Τι άλλο να ζητήσει κανείς!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Με υδρομάσαζ!!!!!!!!!!!!
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, christinaKR2020
Η κριτική έγινε: 18 Φεβρουαρίου 2020

Εξαιρετική φιλοξενία , με υπέροχη θέα . Η κυρία που μας εξυπηρέτησε ήταν πολύ γλυκιά και ευγενική και φρόντισε για την καλύτερη εξυπηρέτηση μας ,κάνοντας την διαμονή μας ακόμα πιο ευχάριστη . Το σπιτικό παραδοσιακο πρωινό ήταν εξαιρετικό. Συνδυασμός της φιλοξενίας και της υπέροχης θεάς σε κάνει να ξεφύγεις από τη καθημερινότητα και να χαλαρώσεις ..

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, B800UC_