Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2020

Tο δωμάτιο ήταν τέλειο!!! Πεντακάθαρο και άνετο!!
Η θέα εκπληκτική!!! Μπορείς να χαλαρώσεις και να απολαύσεις τη φύση!!
Η Γωγώ είναι μία απίστευτα φιλόξενη, ζεστή και γλυκιά ιδιοκτήτρια. Το χαμόγελό της είναι ειλικρινές και είναι πάντοτε πρόθυμη να σε εξυπηρετήσει!!!
Θα το επισκεφθούμε ξανά σύντομα!!! (Άννα - Μαρία και Λεωνίδας)

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, AnMa34
Η κριτική έγινε: 16 Μαρτίου 2020

Η τοποθεσία ήταν υπέροχη!!!το δωμάτιο τέλειο!!!και οι ιδιοκτήτες εξαιρετικοί!!!!πήγαμε για μια ημέρα και θα ξανα πάμε σίγουρα αυτή την φορά με τα παιδάκια μας!!!!!το δωμάτιο ήταν πεντακαθαρο.....ΟΛΑ ηταν υπέροχα!!!
Ο δρόμος είναι στρωμένος με άσφαλτο μέχρι το κτήμα!!!
ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ -ΥΠΝΟΣ-ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΗ μέσα στη φυση!!Τι άλλο να ζητήσει κανείς!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Με υδρομάσαζ!!!!!!!!!!!!
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, christinaKR2020
Η κριτική έγινε: 17 Φεβρουαρίου 2020

Εξαιρετική φιλοξενία , με υπέροχη θέα . Η κυρία που μας εξυπηρέτησε ήταν πολύ γλυκιά και ευγενική και φρόντισε για την καλύτερη εξυπηρέτηση μας ,κάνοντας την διαμονή μας ακόμα πιο ευχάριστη . Το σπιτικό παραδοσιακο πρωινό ήταν εξαιρετικό. Συνδυασμός της φιλοξενίας και της υπέροχης θεάς σε κάνει να ξεφύγεις από τη καθημερινότητα και να χαλαρώσεις ..

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, B800UC_
Η κριτική έγινε: 9 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απλά υπέροχο, το δωμάτιο φοβερό, με τζακούζι και όλα όσα χρειάζονται για να γίνει η διαμονή αξέχαστη! Η Γωγώ πολύ ευγενική και πάντα στη διάθεση μας να μας εξυπηρετήσει για οτιδήποτε χρειαζόταν. Περάσαμε φανταστικά θα ξαναπάμε σίγουρα!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, haris G
Η κριτική έγινε: 21 Δεκεμβρίου 2019

Ένα υπέροχο μέρος με απίστευτους ανθρώπους.
Η φιλοξενία και η ζεστασιά σε συνδυασμό με το παραδεισένιο τοπίο που απολαμβάνεις σε κάνουν να μην θέλεις να φύγεις.
Θα το ξαναεπισκεφτούμε σίγουρα.
Υ.Γ. Αγαπάμε queen.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019