Αποθήκευση
Όπως παλιά αλλά όχι καλύτερο

Καταρχήν πρέπει να έχουμε υπόψη μας ότι πρόκειται για το γνωστό copa copana. Όσο και να θέλει... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2019
Hristos G
Summer2k19

Επισκευθήκαμε οικογενειακώς αυτό το φανταστικό υδάτινο πάρκο🏖😎και ξετρελαθήκαμε! Είναι μία όαση... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2019
Panos2004

Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έχει γίνει μια αρχή στον χώρο αλλά θέλει πολύ δουλειά ακόμη, παλιές ξαπλώστρες και ομπρέλες που Χαλανε την εικόνα, επίσης και οι τσουληθρες είναι από τότε που άνοιξε και τώρα με το remake δεν άλλαξε τίποτα όλες οι τσουλιθρες από κάτω είναι ψιλοσαπιες στάζουν όλες νερά και κουνάνε πολύ οι βάσεις, όπως επίσης οι συνδέσεις από την συστολή-διαστολή έχουν στραβώσει με αποτέλεσμα να σου γδέρνουν την πλάτη και τα πόδια οι πολυεστερες, γενικά δεν εμπνέει προστασία και ασφάλεια όλο το σύνολο, πολύ ακριβό το εισιτήριο των 20 ευρώ θα μπορούσε να έχει κάποια προσφορά στο Internet, επίσης αυτή η καραμέλα στο ταμείο (έχετε απεριόριστη πρόσβαση παντού και ξαπλώστρα και ομπρέλα) λες και μας κάνουν χάρη, γενικά η εικόνα της επιχείρησης θυμίζει πολύ μπουζούκια και νύχτα παρκαδωροι μάγκες σου παίρνουν το αμάξι και μετά με στυλ περιμένουν λεφτά και αν δεν δώσεις στραβωνουν κιόλας μετά την ατάκα που σου λένε (ότι έχετε ευχαριστήσει, στην είσοδο τύποι με κουστούμια για υποδοχή έτοιμη να σε ρωτήσουν αν έκανες κράτηση και καλά , ψάχνουν τσάντες σε παιδιά λες και κουβαλάνε ναρκωτικά, μπραβοι παντού να κοιτάζουν λες και μπαίνεις στο villa Mercedes, ναυαγοσώστες και καλά φουσκωτοί με ύφος, γενικά μια αρνητική εικόνα όλου του συνόλου σίγουρα δεν ξαναπάμε,απαγορεύεται η κάμερα ακόμα και η μικρές go pro που είχαμε εμείς, με την δικαιολογία ότι είναι θέμα ασφάλειας, που έχουν άπειρα θέματα, εγώ πιστεύω πως είναι καθαρά για να μην τραβήξει κάποιος όλα αυτά τα προβλήματα που έχει σαν σύνολο, γιατί είναι πολλά και αν ασχοληθεί κάποιος τους κλείνει άνετα. χίλιες φορές Κόρινθο και ας είναι λίγο πιο μακριά,σύνολο για δύο άτομα μαζί με καφέ και ένα κλαμπ σάντουιτς, συν το πάρκιν 2 ευρώ 62 ευρώ, που στην Κόρινθο με happy deals δώσαμε 30 για ακριβώς τα ίδια με πιο ωραίες και καλύτερες εγκαταστάσεις. πρεπει να πάτε καμία βόλτα υπεύθυνοι και ιδιοκτήτες στο εξωτερικό να δείτε πως λειτουργούν εκεί και τι εγκαταστάσεις έχουν, καλό θα σας κάνει,ολα αυτά δεν τα γράφω γιατί θέλω να γίνω κακός, τα γράφω για να γίνουν καλύτεροι αυτοί, όπως όπου πάμε, από περίπτερα μέχρι ξενοδοχεία, έχουμε αρκετό τουρισμό και εσείς είστε η εικόνα και οι πρεσβευτές μας

Ευχαριστούμε, 300arta
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής