“Πέρασα πολύ ωραία!”
Κριτική για: Πλωτον εστιατόριο

Πλωτον εστιατόριο
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2017

Άψογο σέρβις, ωραία ατμόσφαιρα και καθαρό. Το φαγητό ήταν νόστιμο και μείναμε ικανοποιημένοι. Θα ξαναπήγαινα!

Ευχαριστούμε, mario k

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ισως το νοστιμότεραο ψημένο ψάρι που εχω φάει. Ευγενείς και εξυπηρετικοί όλοι οι υπάλληλοι. Με τις καλύτερες εντυπώσεις.

1  Ευχαριστούμε, Γεώργιος Σ
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μοναδικό εστιατόριο με εξαίσια φαγητά, μεγάλες μερίδες, πολύ καλή και γρήγορη εξυπηρέτηση. Δίπλα στη θάλασσα σε ωραίο και φιλικό περιβάλλον. Νομίζω πως είναι το καλύτερο εστιατόριο στην περιοχή.

1  Ευχαριστούμε, zaharias t
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Άριστα! Σερβίρουν πολύ ωραία ψημένα και τηγανισμενα ψάρια. Ολόφρεσκα! Πολύ καλή είναι κι εξυπηρέτηση. Ο αστακός στη σχάρα θα μου μείνει αξέχαστος!

1  Ευχαριστούμε, RENE K
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το εστιατόριο είναι δίπλα στη θάλασσα και είναι πολυ περιποιημενο. Το σερβις φιλικό και γρηγορο. Τα θαλασσινα και τα ψάρια που δοκιμάσαμε ήταν εξαιρετικά και οι μεριδες μεγάλες. Τα καλαμαρια τηγανισμένα όπως πρέπει, τα τηγανητά μύδια πεντανόστιμα, ο γαυρος και το ψητο χταπόδι ωραιότατα, οι τεραστιες γαρίδες εξαιρετικες. Και τις τρεις φορές που πηγαμε μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.

1  Ευχαριστούμε, n0rach

Πλωτον εστιατόριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Ρόδα, Χερσόνησος του Άθω
Νέα Ρόδα, Χερσόνησος του Άθω

Ιερισσός, Χαλκιδική

Ουρανούπολη, Χαλκιδική
Ουρανούπολη, Χερσόνησος του Άθω

Πλωτον εστιατόριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!