Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline116 $
eDreams108 $
Vio.com
ZenHotels.com113 $
Etrip
Trip.com
Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2022

Η διαμονή μας στο ξενοδοχείο ήταν εξαιρετική.
Τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα, άνετα και πολύ προσεγμένα! Οι ιδιοκτήτες πολύ φιλόξενοι και το πρωινό με σπιτικές και τοπικές γεύσεις.
Το σαλέ καταπληκτικό και ζεστό.
Θα ξαναπήγαινα σίγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, pappamaria
Ο/η Dimitris Chandras, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Rouista Tzoumerka Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Αγαπητή μας φίλη,

Ετχαριστούμε που επιλέξατε το Rouista Tzoumerka Resort για τη διαμονή σας και για την όμορφη κριτική σας. Χαιρόμαστε που απολαύσατε τη διαμονή σας αλλά και τις ντόπιες λιχουδιές που καθημερινά ετοιμάζει η Σωτηρία. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2022

Πολύ όμορφο περιβάλλον,ευγενικοί άνθρωποι και φιλόξενοι σε κάθε πόστο.Εκπέμπουν καλαισθησία που μετατρέπει ένα απλο ξενοδοχείο σε ένα ξενώνα που σου δίνει την εντύπωση ενός ζεστού σπιτικού.
Οπωσδήποτε θα τα ξανάρθουμε ,αυτή τη φορά καλοκαίρι για ακόμα μια μαγική και διαφορετική εμπειρια.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Penny K

Αγαπητή φίλη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Rouista Tzoumerka Resort και για την όμορφη κριτική σας. Ο στόχος μας είναι να προσφέρουμε μια μοναδική εμπειρία φιλοξενίας μέσα στη φύση και χαιρόμαστε πολύ που την απολαύσατε στο έπακρο. Η αλήθεια είναι πως εδώ στα Τζουμέρκα κάθε εποχή είναι μοναδική και το καλοκαίρι θα σας αρέσει σίγουρα εξίσου. Σας περιμένουμε ξανά!

ΕΞ ΑΙ ΡΕ ΤΙ ΚΟ!!!
Ευγενέστατο προσωπικό
Εξαιρετικοί ιδιοκτήτες
Πληρέστατο από κάθε άποψη. Πάρκινγκ, διαμονή, φαγητό, καφέ, δραστηριότητες, χώροι προσεγμένοι, όμορφη διακόσμηση, καθαριότητα, προσοχή στη λεπτομέρεια.
Τα δε Κτίρια, απόλυτα εναρμονισμενα με το περιβάλλον.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, GoorgosM

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Rouista Tzoumerka Resort για τη διαμονή σας στα Τζουμέρκα. Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που καταφέραμε να ανταπορκτιθούμε στις προσδοκίες σας και είχατε αυτή τη μοναδική εμπειρία φιλοξενίας.
Ευχόμαστε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 20 Δεκεμβρίου 2022

Ένα από τα ωραιότερα καταλύματα σε ορεινή περιοχή. Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο τον Δεκέμβριο του 2022 οικογενειακώς!Πολύ ζεστοί χώροι, με όμορφη διακόσμηση, άριστη φιλοξενία και οργάνωση. Ο εσωτερικός παιδότοπος για παιδιά εξαιρετικός! Πλούσιο πρωινό και το εστιατόριο με πρωτότυπα και νόστιμα πιάτα.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, EleniKarakasi08

Αγαπητή Ελένη
Εμείς όλοι στο Rouista Tzoumerka Resort νιώθουμε απέραντη ευγνωμοσύνη όταν διαβάζουμε τόσο καλά λόγια. Κριτικές όπως η δική σας, μας κάνει να θέλουμε να γίνουμε καλύτεροι ώστε να προσφέρουμε μια ολοκληρωμένη εμπειρία φιλοξενίας στα Τζουμέρκα. Ευελπιστούμε την επόμενη φορά που θα έρθετε να έχουμε έτοιμη την εσωτερική πισίνα ώστε να απολαύσετε ακόμη μια υπηρεσία μας.

Η κριτική έγινε: 20 Δεκεμβρίου 2022

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ RESORT, ΥΠΕΡΟΧΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!
ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!!! ΤΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!
ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ, ΖΕΣΤΟ, ΑΝΕΤΟ ΚΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ!
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, alexandrakyr2022

Αγαπητή Αλεξανδρα,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Rouista Tzoumerka Resort για τη διαμονή σας στα Τζουμέρκα. Κριτικές σαν τις δικές σας μας δίνουν δύναμη να συνεχίσουμε να προσφέρουμε μια μοναδική εμπειρία φιλοξενίας στους επισκέπτες. Σας περιμένουμε σύντομα ξανά ώστε να σας δείξουμε και τα αξιοθέατα της περιοχής μας.