Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline117 $
eDreams110 $
ZenHotels.com115 $
Trip.com
StayForLong
Η κριτική έγινε: 20 Δεκεμβρίου 2022

Ένα από τα ωραιότερα καταλύματα σε ορεινή περιοχή. Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο τον Δεκέμβριο του 2022 οικογενειακώς!Πολύ ζεστοί χώροι, με όμορφη διακόσμηση, άριστη φιλοξενία και οργάνωση. Ο εσωτερικός παιδότοπος για παιδιά εξαιρετικός! Πλούσιο πρωινό και το εστιατόριο με πρωτότυπα και νόστιμα πιάτα.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2022
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, EleniKarakasi08
Ο/η Dimitris Chandras, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Rouista Tzoumerka Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Αγαπητή Ελένη
Εμείς όλοι στο Rouista Tzoumerka Resort νιώθουμε απέραντη ευγνωμοσύνη όταν διαβάζουμε τόσο καλά λόγια. Κριτικές όπως η δική σας, μας κάνει να θέλουμε να γίνουμε καλύτεροι ώστε να προσφέρουμε μια ολοκληρωμένη εμπειρία φιλοξενίας στα Τζουμέρκα. Ευελπιστούμε την επόμενη φορά που θα έρθετε να έχουμε έτοιμη την εσωτερική πισίνα ώστε να απολαύσετε ακόμη μια υπηρεσία μας.

Η κριτική έγινε: 20 Δεκεμβρίου 2022

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ RESORT, ΥΠΕΡΟΧΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!
ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!!! ΤΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!
ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ, ΖΕΣΤΟ, ΑΝΕΤΟ ΚΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ!
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, alexandrakyr2022

Αγαπητή Αλεξανδρα,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Rouista Tzoumerka Resort για τη διαμονή σας στα Τζουμέρκα. Κριτικές σαν τις δικές σας μας δίνουν δύναμη να συνεχίσουμε να προσφέρουμε μια μοναδική εμπειρία φιλοξενίας στους επισκέπτες. Σας περιμένουμε σύντομα ξανά ώστε να σας δείξουμε και τα αξιοθέατα της περιοχής μας.

Η κριτική έγινε: 15 Δεκεμβρίου 2022

Ενα ωραίο ξενοδοχείο πέτρινο φανταστικά δωμάτια το καλύτερο της περιοχής πολύ καλή εξυπηρέτηση από τα κορίτσια στην ρεσεψιόν το προτείνω ανεπιφύλακτα..η περιοχή είναι ορμητήριο για πάρα πολλά,πράγματα οπότε μην διστάσετε..!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, ALEXANDROSFREELAND

Αγαπητέ Αλέξανδρε,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Rouista Tzoumerka Resort για τη διαμονή σας στα Τζουμέρκα. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 18 Νοεμβρίου 2022

Η διαμονή μας ήταν εξαιρετική. Ζεστό και φιλόξενο περιβάλλον επιχειρήσεις σε μια πανέμορφη τοποθεσία. Το εστιατόριο του ξενοδοχειου μας χάρισε μια νέα εμπειρία, συνδιάζοντας τοπικες γεύσεις σε ποιότητα πιάτα. Μας ξάφνιασε ευχάριστα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, mariaeP7949HE

Αγαπητή μας επισκέπτρια,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Rouista Tzoumerka Resort για τη διαμονή σας στα Τζουμέρκα. Είματε ιδιαίτερα χαρούμενοι που η φιλοξενία μας ξεπέρασε τις προσδοκίες σας και ευχόμαστε να σας φιλοξενήσουμε σύντομα ξανά.

Η κριτική έγινε: 14 Νοεμβρίου 2022

Καταπληκτική τοποθεσία πολύ ωραίο ξενοδοχείο και πολύ φιλικό προσωπικό .
Τα δωμάτιο πάντα καθαρό και ζεστό το φαγητό πολύ καλό .Αλλά το πιο δυνατό του κομμάτι η εκδρομές στη υπέροχη φύση στα βουνά στον καταρράκτη στο ποτάμι και στην κορυφή των Τζουμέρκα .ευχάριστο πολύ για την εμπειρία

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, georgaki

Αγαπητή φίλη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας και που αφιερώσατε χρόνο για να γράψετε μια κριτική! Χαιρόμαστε πολύ που σας άρεσε η διαμονή σας. Το Rouista Tzoumerka Resort στοχεύει να προσφέρει μια πραγματικά μοναδική εμπειρία φιλοξενίας μέσα στη φύση και είμαστε ενθουσιασμένοι που μπορέσαμε να ξεπεράσουμε τις προσδοκίες σας.
Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Με εκτίμηση