Tripadvisor
Βουργαρέλι
Αναζήτηση

Ένα τέλειο ξενοδοχείο, Μέσα στη φύση . Πραγματικά ένα υπέροχο μέρος για να χαλαρώσεις και να απολαύσεις το καθαρό αέρα , τη φύση , την υπέροχη θέα .
Όσο για το ξενοδοχείο πραγματικά υπέροχο, τέλεια εξυπηρέτηση, πεντακάθαρα δωμάτια με απίστευτη θέα,πρωινό υπέροχο με τοπικές νοστιμιές .
Πραγματικά αξίζει να το επισκεφτείτε......

Ευχαριστούμε, sakismedved87
Ο/η RouistaTeamR, Ιδιοκτήτης του Rouista Tzoumerka Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Αγαπητέ Saki,
Ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που περάσατε όμορφα και ξεκουραστήκατε.
Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε σύντομα και πάλι.

Δεν έχω να πω πολλά
Αν θες να χαλαρώσεις κ να είσαι ΜΕΣΑ στη φύση , δεν υπάρχει καλύτερος προορισμός.
Τζουμέρκα
Με το τοπ ξενοδοχείο Rouista Tzoumerka Resort. Απιστευτο μέρος , με ένα ίσως από τα πιο τοπ ξενοδοχεία . Πανέμορφα δωμάτια , απίστευτη θέα , πολύ φιλικό περιβάλλον, άψογη εξυπηρέτηση, με πολύ φρέσκο κ με τοπικές πινελιές το πρωινό, αξίζει το κόπο .

Ευχαριστούμε, athanasioss172

Αγαπητέ επισκέπτη,
Ευχαριστούμε που επιλέξτε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας.
Είναι χαρά μας όταν οι επισκέπτες μας φεύγουν από το ξενοδοχείο μας γεμάτοι ενέργεια και όμορφες αναμνήσεις από τη διαμονή τους.
Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα και πάλι.
Η ομάδα του Rouista Tzoumerka Resort

Ιδανικός προορισμός για όμορφα χαλαρά σαββατοκυριακα και όχι μόνο..πολύ ζέστη ατμόσφαιρα,υπέροχα ζεστα και άνετα δωμάτια ιδανικά και για ζευγάρια αλλά και για οικογένεια.εχουμε πάει με φίλους αλλά και οικογενειακά και ήταν εξίσου ωραία.πολυ ευγενικοί και εξυπηρετικοί οι ιδιοκτήτες αλλά και όλο το προσωπικό.παραδοσιακο πλούσιο πρωινό ,ωραίος εξωτερικός χώρος και απίστευτη θέα!!!

Ευχαριστούμε, katerinasioziou

Αγαπητή Κατερίνα,
Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια.
Χαιρόμαστε όταν οι επισκέπτες μας μας επιλέγουν ξανά και ξανά.
Ανυπομονούμε να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι.

Η κριτική έγινε: 17 Ιανουαρίου 2020

Για διακοπές στο βουνό μόνο Rouista Tzoumerka Resort. Υπέροχα, μεγάλα, καθαρά δωμάτια με όλες τις ανέσεις. Φιλόξενοι, ζεστοί οικοδεσπότες πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν με αληθινό χαμόγελο!
Ελευθερία και Δημήτρη σας ευχαριστούμε πολυ!!! Θα τα πούμε ξανά σύντομα!

Ευχαριστούμε, _nadiaganiatsa

Αγαπητή Νάντια,
Ευχαριστούμε θερμά για τα υπεροχα λόγια.
Είναι χαρά μας να εξυπηρετούμε τους επισκέπτες μας.
Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε σύντομα και πάλι.

Η κριτική έγινε: 15 Ιανουαρίου 2020

Καταπληκτικό ξενοδοχείο τόσο σε κτηριακές εγκαταστάσεις όσο και ως προς το έμψυχο δυναμικό του. Πολύ καλό πρωινό με μεγάλη ποικιλία. Καθαριότητα άριστη. Ίσως το ίδιο το χωριό να θέλει πιο ποιοτική κουζίνα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Μόνο μια μικρή βελτίωση στη ποιότητα υλικών των απλών δωματίων. Οι σουίτες στο ανώτατο επίπεδο
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, johnpoly7

Αγαπητέ επισκέπτη,
Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια.
Χαιρόμαστε που ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες μιας ευχάριστης και ξεκούραστης διαμονής.
Θα είναι χαρά μας να μας επισκεφθείτε και πάλι.