Rouista Tzoumerka Resort
Guesthouse Oneiro(Βουργαρέλι)
TripAdvisor
Δείτε την προσφορά
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όλοι οι χώροι του συγκροτήματος καλαίσθητοι, πεντακάθαροι κ προσεγμένοι μέχρι και την παραμικρή λεπτομέρεια! Το προσωπικό πάντα ευγενικό και πρόθυμο να σε κατατοπίσει ώστε να δεις τις μαγευτικές ομορφιές της φύσης γύρω απο το Βουργαρελι!Μετά από έναν χορταστικό ύπνο σε περιμένει υπέροχο πρωινό με τοπικά προϊόντα για δύναμη για τις εξορμήσεις της ημέρας κ το βραδάκι καφέ /ποτό στο cozy σαλόνι του Rouista με μουσική που σε ταξιδεύει! Μαρίνα & Δημήτρη σας ευχαριστούμε πολύ για την άψογη φιλοξενία σας!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, marw s
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία διακόσμηση με πολύ ωραίο χώρο να απολαύσεις τον cafe σου η το κρασί σου δίπλα στο καταπληκτικό τζάκι που είναι δίπλα στο bar. Το δωμάτιο ήταν τέλειο, άνετο, ζεστό και ρομαντικό με το ωραίο τζάκι. Το πρωινό ήταν νοστιμότατο με χειροποίητα και τοπικά προϊόντα. Το προσωπικό ήταν πολύ φιλόξενο, ζεστό και με χαμόγελο μας ενημέρωναν για ότι απορίες είχαμε και για της δραστηριότητες στα Τζουμέρκα. Όλα αυτά αξίζουν ένα μεγάλο μπράβο. Σας ευχαριστούμε για όλα και σίγουρα θα σας ξανά επισκεφτούμε.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Giwrgos - Jorge C
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα συγκρότημα κατοικιών υψηλής αισθητικής. Όλα τα έπιπλα επιλεγμένα με γούστο και προσοχή στη λεπτομέρεια. Θα σας κερδίσουν σίγουρα οι κοινόχρηστοι χώροι, ενώ η φιλοξενία θα σας μείνει αξέχαστη. Μακάρι όλοι οι υπεύθυνο στα ξενοδοχεία να ήταν σαν την Ελευθερία αλλά και τα υπόλοιπα παιδιά στο σέρβις που δυστυχώς δεν ξέρω τα ονόματά τους. Ευγενέστατοι, αλλά με μια ευγένεια πραγματική που τη βλέπεις στο χαμόγελό τους. Τα στρώματα και τα μαξιλάρια, εξαιρετικά, θα ευχαριστηθείτε ύπνο. Ακόμη και για καφέ να το επισκεφτείτε θα μείνετε απόλυτα ευχαριστημένοι! Θα το επισκεφτούμε σίγουρα ξανά!!!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Kostas Z
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν υπήρχε τίποτα μέτριο. Ήταν όλα άψογα, δωμάτιο, καθαριότητα, πρωινό. Άκρως φιλόξενοι κ φιλικοί ιδιοκτήτες κ εργαζόμενοι. Μας ενημέρωσαν για όλα. Ο χώρος γενικότερα πεντακάθαρος,προσεγμένος, το μπαρ τέλειο με υπέροχο καφέ. Περάσαμε πολλές ώρες εκεί.
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Eva_An2014
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια πολύ καλή προσπάθεια σε ένα ορεινό χωριό που δεν αποτελεί κλασικό χειμερινό προορισμό.
Το ξενοδοχείο είναι καινούργιο και δεν έχουν ολοκληρωθεί οι εργασίες διαμόρφωσης του περιβάλλοντος χώρου. Επίσης, δεν λειτουργεί ακόμη το εστιατόριο και όπως μας ενημέρωσε η Διεύθυνση, θα λειτουργήσει και συνεδριακό κέντρο.
Γενικά αποτελεί μια προσεγμένη αρχιτεκτονικά κατασκευή, με την πέτρα να κυριαρχεί.
Τα δωμάτια είναι ευρύχωρα και διατίθενται και δίχωρα με δύο μπάνια, τα οποία μπορούν να φιλοξενήσουν με άνεση έξι άτομα.
Το πρωινό προσφέρεται σε μια μικρή αλλά ζεστή αίθουσα με ωραία θέα, και αποτελείται από κλασικές επιλογές και κάποια προϊόντα τοπικής παραγωγής, όπως τραχανάς, πίτες, αυγά, μέλι και μαρμελάδες.
Το σαλόνι είναι επίσης απλό και ζεστό με ένα πολύ ωραίο τζάκι να δεσπόζει στο κέντρο.
Το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό και πρόθυμο, ενώ η Διεύθυνση είναι οικογενειακή υπόθεση και η Ελευθερία που μας υποδέχτηκε και η Μαρίνα που μας αποχαιρέτησε μας κέρδισαν με το χαμόγελο και την ευγένειά τους.
Σίγουρα την επόμενη φορά που θα αναζητούμε προορισμό για ολιγοήμερη απόδραση το Βουργαρέλι και το Ρουίστα θα είναι στις πρώτες επιλογές μας.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, papilos