“Οι καλύτερες τουλούμπες στην Ελλάδα”

Ζαχαροπλαστείο Κοσμά
Περιγραφή: Από το 1960, με φρέσκα και επιλεγμένα υλικά, εξασφαλίζουμε τη γεύση και την ποιότητα των προϊόντων μας. Με βραβευμένα τουλουμπάκια και σιροπιαστά με το Silver Olymp 2018, παραδοσιακό χειροποίητο παγωτό και καφέ εξαιρετικής ποιότητας. Σας περιμένουμε να δοκιμάσετε και να απολαύσετε τα προϊόντα μας.
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2020

Ψωνίζω απο εκεί για δεκαετίες,ότι και να αγόρασα ήταν εξαιρετικής ποιότητας,είτε πρωινό,είτε γλυκά,ειδικά οι τουλούμπες είναι οτι καλύτερο εχω δοκιμάσει στην ζωή μου.

1  Ευχαριστούμε, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Κ

Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2019

Στο κέντρο της Αρναίας, έχει μεγάλη ποικιλία γλυκών.Το προσωπικό εξυπηρετικό. Τα σιροπιαστα που δοκιμάσαμε ήταν φρέσκα και νόστιμα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, elenabak2017
Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2019

Ήταν η τελευταία στάση μας σ αυτό το πανέμορφο χωριό.Και μάλλον ήταν και σημαδιακή. Είχαμε μια στεναχώρια που έφτανε η ώρα να φύγουμε αλλά το συγκεκριμένο ζαχαροπλαστείο φρόντισε να μας "γλυκάνει¨ ... Επιλογή τοπ τα τρίγωνα και τα τουλουμπάκια τους

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, pan04
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2019

φανταστικά τουλουμπάκια τα οποία είναι και βραβευμένα και το καλοκαίρι έχει φοβερό παγωτό λουκούμι τριαντάφυλλο .

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, tsinas17
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2019

Τα υπόλοιπα γλυκά δεν είναι κάτι ιδιαίτερο, αλλά τα τουλουμπάκια του Κοσμά είναι πραγματικά καλά. Τραγανά και αρωματικά, ό,τι πρέπει μετά από το φαγητό στη διπλανή ταβέρνα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
2  Ευχαριστούμε, Tour722466

Ζαχαροπλαστείο Κοσμά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρναία, Χαλκιδική

Ζαχαροπλαστείο Κοσμά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!