Παρωραία
Οικίες Art Rooms(Άγκιστρο)
To Xilino Horio(Άγκιστρο)
Guesthouse Evi Maria(Άγκιστρο)
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Boutique Rooms διαμάντια στην άκρη του νομού Σερρών λίγο πριν τα σύνορα.Καθε δωμάτιο με ξεχωριστό θέμα.Προσωπικη εμπειρία το Συμπόσιο του Πλάτωνα, εξαιρετικό.. Πεντακάθαροι χωροι παντου,ο υπεύθυνος κ.Γιαννης ευγενικός κ εξυπηρετικός ,πολύ άνετο δωμάτιο που σε καλύπτει χειμώνα-καλοκαιρι με στυλ, ποιοτικό κ ποσοτικό πρωινό,500 μέτρα από τα λουτρά,καφε-μπαρ στο ίδιο στυλ ακριβώς μπροστά από το συγκρότημα δωματίων.Σιγουρα θα το επισκεφθώ ξανά και με τα παιδιά μού.

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, GioApost
Ο/η paroraia, Ιδιοκτήτης του Παρωραία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 31 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε που κάνατε τον κόπο να σχολιάσετε τον χώρο μας μέσα από την προσωπική σας εμπειρία. Σας υποσχόμαστε ότι θα συνεχίσουμε, με ακόμη μεγαλύτερο ζήλο την προσπάθεια για συνεχή βελτίωση έτσι ώστε η διαμονή πάντα να ανταποκρινόμαστε στις προσδοκίες σας.

Η κριτική γράφτηκε 16 Μαΐου 2017

Φανταστικό περιβάλλον μέσα στη φύση.... Το ξενοδοχείο υπέροχο, καθαρό και προσεγμένο σε κάθε λεπτομέρεια. Πρόκειται για μια οικογενειακή επιχείρηση, στημένη με πολύ μεράκι και προσωπική εργασία. Το μπαράκι 8 στην είσοδο επίσης υπέροχο!

• Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, john_str72

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε την Παρωραία boutique rooms για την διαμονή σας στο Άγκιστρο. Τα καλά σας λόγια ανταμείβουν την προσπάθεια μας να προσφέρουμε πάντα το καλύτερο δυνατό που μπορούμε.
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά!!!

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017

Μείναμε στο δωμάτιο 100&1 νύχτες ήταν φανταστικό,σε ταξιδεύει πραγματικά.Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και ο ιδιοκτήτης του ξενοδοχείου φιλικός και χαμογελαστός όπως και όλο το προσωπικό.Το βράδυ ήπιαμε το ποτό μας στο καφέ του ξενοδοχείου χαλαρώνοντας δίπλα στο τζάκι.Περάσαμε τέλεια σίγουρα θα το ξαναεπισκευτούμε. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

• Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, kazacom
Ο/η paroraia, Ιδιοκτήτης του Παρωραία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Φεβρουαρίου 2017

Καλησπέρα σας,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που μπήκατε στον κόπο να γράψετε μια κριτική για την Παρωραία,
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ικανοποιημένη από την διαμονή σας στο χώρο μας και αυτό μας δίνει τη δύναμη να συνεχίζουμε την προσπάθεια για να σας προσφέρουμε πάντα το καλύτερο δυνατό που μπορούμε.

Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2016

ενα φανταστικο μερος για να κοιμηθεις !τα δωματια το ενα καλυτερο απ το αλλο το καθε ενα με ξεχωριστο θεμα! πολυ καθαρα και πολυ ζεστα με θεα στο χωριο και πολυ κοντα στα θερμα λουτρα και οχι χαμαμ!το μπαρακι ζεστο καθαρο με το τζακι να καιει και να δημιουργει μια φοβερη ατμοσφαιρα με καλη μουσικη !
ενα και μοναδικο αρνητικο που με χαλασε αφανταστα ηταν το πρωινο!!!!!
το θεωρω ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!!!για μενα και ειναι προσωπικη μου αποψη!!! Ειναι καλυτερα αν δεν το βελτιωσει να μην σερβιρει καθολου γιατι αυτο του χαλαει ολη την εικονα της επιχειρησης που ειναι πραγματικα αψογη!παντα φιλικα!

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, kostas s

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε την Παρωραία boutique rooms για την διαμονή σας στο Άγκιστρο και για τον κόπο που μπήκατε να σχολιάσετε την εμπειρία σας στο χώρο μας. Θα θέλαμε να γνωρίζετε ότι λαμβάνουμε πολύ σοβαρά υπόψη τα σχόλια των επισκεπτών μας γιατί θεωρούμε ότι μόνο έτσι βελτιώνουμε πραγματικά τις παροχές και διορθώνουμε τις ατέλειες μας. Όσον αφορά το πρωινό που σερβίρουμε, του οποίου η ποικιλία δεν είναι πολύ μεγάλη, παρόλα αυτά όμως τα εδέσματα είναι χειροποίητα και σπιτικά μαγειρεμένα από την κ. Μαρία της οποίας η προσπάθεια για συνεχή βελτίωση δεν σταματάει ποτέ.
Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά!!!

Η κριτική γράφτηκε 25 Σεπτεμβρίου 2016

Καταπληκτικά θεματικά δωμάτια, ειδικά το χίλιες και μία νύχτες το έχουμε λατρέψει, αφού είναι η δεύτερη φορά που μένουμε εκεί. Πολύ καθαρό ξενοδοχείο, εξαιρετική εξυπηρέτηση από τον Γιάννη, και καλό πρωινό. Το μπαρ μπροστά στο ξενοδοχείο είναι εξαιρετική ιδέα, και εκτός του ότι είναι εξαιρετικής αισθητικής, δίνει λύση και για έναν καφέ, σνακ ή ποτό οποιαδήποτε ώρα της ημέρας.

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, 14Penelope

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που καταφέραμε να σας χαρίσουμε μια ευχάριστη διαμονή στο χώρο μας, τα καλά σας λόγια μας ενθαρρύνουν να συνεχίσουμε να προσπαθούμε να ανταποκρινόμαστε στις προσδοκίες σας.