“Αξίζει”
Κριτική για: Περί Ορέξεως

Περιγραφή: Το εστιατόριο μας προσφέρει μια ποικιλία τοπικών σπεσιαλιτέ που περιλαμβάνει μαγειρευτά στο φούρνο, σούβλες, κοκκινιστά, τοπικά κρέατα στη σχάρα και πολλά άλλα. Τα περισσότερα από τα υλικά μας είναι τοπικής παραγωγής. Εκτός από το standard μενού μας, θα βρείτε βέβαια και μια σειρά από πιάτα ημέρας που ποικίλλει ανάλογα με την εποχή του χρόνου.
Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό και οι τιμές πολύ καλές. Γρήγορη εξυπηρέτηση και ευγενικό προσωπικό. Ωραία ατμόσφαιρα με τζάκι στο μαγαζί. Θα μπορούσαν να προσφέρουν και γλυκό για κέρασμα στο τέλος του φαγητού για να αγγίξουν την τελειότητα.

Ευχαριστούμε, olgak00

Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2022

Μας άρεσε η ζεστή ατμόσφαιρα. Τα περιποιημένα πιάτα.και πολύ λογικές τιμές.ολα ήταν όμορφα δεν είναι κάτι που μας άφησε άσχημες εντυπώσεις

Ευχαριστούμε, Mantzamorta E
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Οπωσδήποτε όποιος περάσει από το Άγκιστρο πρέπει να φάει στο Περί Ορέξεως. Το βουβάλι γιουβέτσι ήταν εξαιρετικό. Όπως και όλα όσα δοκιμάσαμε. Οι τιμές πολύ καλές. Η εξυπηρέτηση ευγενική. Ένα γλυκάκι αν είχε μόνο στο τέλος θα απογειωνόταν..

Ευχαριστούμε, Kyriaki2018
Η κριτική γράφτηκε 12 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό τους εκπληκτικό !!η εξυπηρέτηση εξαιρετική κ άψογη!!ο χώρος καθαρός κ πολύ ζεστός ότι πρέπει για οικογένειες με παιδιά

Ευχαριστούμε, 861ntinak
Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Απρόσμενα υπέροχη εμπειρία! Πολύ καλό φαγητό, σπιτική κουζίνα, αξιοπρεπέστατες μερίδες, πολύ καλή ποιότητα. Όλα τα πιάτα προσεγμένα όπως και σαλάτες. Το service άψογο, με επαγγελματισμό, ταχύτητα, ευγένεια και αυθεντικό χαμόγελο.
Πραγματικά αξίζει!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, iros762

Περί Ορέξεως: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγκιστρο, Περιοχή Σερρών
Άγκιστρο, Περιοχή Σερρών

Περί Ορέξεως: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!