“Εξαιρετικο...απιστευτο!Συνδυαζει τα παντα!!”
Κριτική για: Στου Σαρρή

Στου Σαρρή
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ηρθαμε διακοπες με τα παιδακια μας,χθες φαγαμε ψαρικα...η γαριδομακαροναδα δεν υπαρχει..ακριβως η σπιτικη συνταγη που φτιαχνουμε κ εγω!Η εξυπηρετηση αψογη,το προσωπικο ευγενεστατο,το γλυκο που σου προσφερουν μετα banoffe η παγωτινι..η θεα που εχεις και ολα αυτα σε με μι ολυ ομορφη θεα ..το λιμανακι!!Μπραβο!!Πηγαμε και την επομενη και δοκιμασαμε και τα burger..δεν εχω φαει πιοζουμερο burger στη ζωη μου!!Αξιζεινα ερχομαστε απο Αλεξπολη μονο για φαγητο εδω και να γυρναμε πισω!!

Ευχαριστούμε, Clairealexp

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αν όχι η καλύτερη, από τις πιο καλές επιλογές της περιοχής για ψάρι! Ευγενικό προσωπικό, όμορφη τοποθεσία, πεντακάθαρο μαγαζί!

Ευχαριστούμε, freichri
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Πολύ ωραίο και άνετο μαγαζί. Εκλεκτό φαγητό και ιδιαίτερα φρέσκο ψάρι σε λογικές τιμές. Καλή κουζίνα με καλή ποιότητα υλικών. Εξυπηρετικό προσωπικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Alexandros B
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλή κουζίνα, άψογη εξυπηρέτηση, μερίδες χορταστικές και τιμές λογικές. Η πρώτη μου επίσκεψη και θα ακολουθήσουν και άλλες.

Ευχαριστούμε, _I4053TB
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το μερος ομορφο με θεα το λιμανακι,φαγητο μια απο τα ιδια.
Πολυ μυγα αλλα δεν φταιει το καταστημα αλλα η πεδιοχη εχει θεμα μια ζωη
Το προσωπικο καλο..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, vasilis c

Στου Σαρρή: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Πέραμος, Περιοχή Καβάλας

Νέα Ηρακλίτσα, Περιοχή Καβάλας

Στου Σαρρή: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!