Travelocity
Orbitz.com
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ήμουν τα Χριστούγεννα με την οικογένειά μου. Πολυ καλές εγκαταστάσεις,παρα πολύ καλό προσωπικό,αν και μονο δυο άτομα να τρέχουν ασταμάτητα,πολύ φτωχό πρωινό σε σημείο που αν πας προς το τέλος του να μην υπαρχει σχεδόν τίποτα.
Ολα τα λεφτά είναι στο καθιστικό με το τζάκι.
Πιστεύω πως είναι μια πολύ καλή μονάδα αλλά ακριβό για αυτό που προσφέρει.Αν ηταν 50-70€ α ήταν ιδανική επιλογή,αλλά με πάνω απο 150€/διανυκτέρευση θα πρέπει να προσφέρεις αλλες υπηρεσίες.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
2  Ευχαριστούμε, MarinaK693
Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε τρεις οικογένειες για ένα Σαββατοκύριακο του Νοέμβρη.

Τα δωμάτια εξαιρετικά. Μεγάλοι χώροι, προσεγμένα υλικά, στρώματα μαξιλάρια ποιοτικοτατα. Η θέα από τα δωμάτια σε αφήνει με ανοικτό το στόμα, αφού βλέπεις το ελατοδάσος μπροστά σου.
Οι κοινόχρηστοι χώροι ζεστοί, ειδικά το lobby, όπου μπορείς άνετα να αράξεις για καφεδάκι και παιχνίδια. Στο πρωινό τα έπιπλα προσεγμένα, αλλά η αίθουσα λίγο ψυχρή και χωρίς θέα. Το πρωινό αυτό και αυτό λίγο αδύναμο χωρίς τίποτα το ιδιαίτερο. Ένα από τα ελάσονα ζητήματα που μου έκαναν άσχημη εντύπωση είναι που ζήτησα νες αντί για γαλλικό και τον χρέωσαν έξτρα.
Η Ζωή που ήταν στη reception, εξαιρετική. Φιλική, πρόθυμη να μας καθοδηγησει στις εξορμήσεις μας, να διευθετήσει όλα μας τα αιτήματα. Το υπόλοιπο προσωπικό θα πρέπει να μάθει να προσφέρει ένα χαμόγελο παραπάνω.
Η τιμή του δωματίου πολύ καλή και νομίζω συγκριτικά με τις υπόλοιπες της περιοχής πολύ καλύτερη χωρίς να υστερεί σε ποιότητα. Η τοποθεσία πολύ εξυπηρετική αφού είσαι πολύ κοντά σε διάφορα σημεία που πρέπει να επισκεφτείς.

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, yannislianos
Η κριτική έγινε: 21 Νοεμβρίου 2016

Πεντακάθαρο δωμάτιο (προσωπικά..το βρίσκο πολύ σημαντικό!), εξαιρετική θέα και διαακόσμηση δωματίου, με το τζάκι και το ξύλο και την πέτρα να κυριαρχούν!!
Το προσωπικό ιδιαίτερα ευγενικό και φιλόξενο!
ό.τι ζητήσαμε το είχαμε!
Εξαιρετική επιλογή για όσους θέλουν να ηρεμήσουν!!
Εννοείται πως θα το επισκεφθούμε και μελλοντικά!
Χριστίνα-Μιχάλης Γ.

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, chrgkal
Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2016

Ευγενικο και εξυπηρετικο προσωπικό, πεντακαρο ,άνετο και προσεκτικά διακοσμημένο δωμάτιο, εκπληκτική θέα στο βουνό!!!Ιδανικο για χριστουγεννιατικες και οχι μονο διακοπες!!!Θα ξαναπηγαιναμε με την πρωτη ευκαιρία!!!

1  Ευχαριστούμε, AlekosTzanetis
Η κριτική έγινε: 9 Νοεμβρίου 2016

Το ξενοδοχείο είναι σε γενικές γραμμές πάρα πολύ ωραίο. Ωραίοι κοινόχρηστοι χώροι, άριστα δωμάτια, πεντακάθαρο, φοβερά φιλικοί άνθρωποι. Ενώ δεν είναι "κεντρικό" είναι σε στρατηγικό σημείο για χιονοδρομικό, διάφορα χωριά όπως το Λεβίδι και η Βυτίνα αλλά και αξιοθέατα. Ο μόνος λόγος που χάνει λίγο είναι το πρωινό του που θα μπορούσε να είναι καλύτερο. Είναι καλό αλλά λίγο βασικό. Θα ξαναπάμε σίγουρα!

Ευχαριστούμε, Triantafyllou C