Tripadvisor

“Πολύ καλό.”
Κριτική για: Βαρελάδικο

Βαρελάδικο
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Αν και πήγαμε σε ώρα αιχμής η εξυπηρέτηση ήταν άμεση και ήταν όλα πολύ νόστιμα. Όταν τελειώσαμε ήρθε η ιδιοκτήτρια νομίζω κ μας ρώτησε αν όλα ήταν καλά κ αν μας είχε δυσαρεστήσει κάτι. Οι τιμές ήταν πολύ καλές. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, RFGAFAMILY

Νοστιμότατα πιάτα, εξαιρετικό ψήσιμο στο κρέας, ευγενεστατο και εξυπηρετικοτατο προσωπικο, πολυ ζεστό, φιλικό, οικογενειακό περιβάλλον. Η μοναδική επιλογή μας στις επόμενες επισκέψεις μας στο λεβιδι. Ευχαριστουμε πολυ!

1  Ευχαριστούμε, 614dimitrisz
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2020

Ενα παραδωσιακο καλο "μαγαζι" με ιστορια ετων.Η ποιοτητα-εξυπηρετηση και το φιλικο κλιμα ειναι τα ατου του συγκεκριμενου εστιατοριου.Λογικο ειναι της ημερες της αιχμης στην προσπαθεια να εξυπηρετησουν ολο τον κοσμο να υπαρχουν και καποιοι παραπονουμενοι. "Μην ξεχναμε οτι ειμαστε Ελληνες.......ολοι την τελευταια στιγμη και να εξυπηρετηθουμε πρωτοι".Ανεπιφυλακτα το συνιστω !

1  Ευχαριστούμε, emmanouilm846
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο φαγητό, μεγάλες μερίδες και γρήγορη εξυπηρέτηση! Παραδοσιακά πιάτα, ότι πρέπει για φαγητό μετά το χιονοδρομικό του Μαινάλου!

1  Ευχαριστούμε, athina_zero
Ο/η geoyat, General Manager του Βαρελάδικο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Ιανουαρίου 2020

Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να γράψετε τα σχόλια σας για το κατάστημα μας.Η εμπιστοσύνη που μας δείχνετε μας δίνει κίνητρο να συνεχίσουμε με μεγαλύτερο επαγγελματισμό και αξιοπιστία στο χώρο της εστίασης προσφέροντας το μέγιστο δυνατό service και την καλύτερη ποιότητα προϊόντων ! !✔️

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ τιμιο ταβερνακι και οικονομικο. Πηραμε κοκκορα κοκκινιστο πολυ νοστιμο πιατο και μοσχαρισια η οποια ηταν οκ, δεν με ενθουσιασε κιολας. Πολυ νοστιμο το τυροπιταρι και πολυ ωραιο κοκκινο ημιγλυκο κρασι.

Ευχαριστούμε, arielaki2018

Βαρελάδικο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βυτίνα, Περιοχή Αρκαδίας

Βαρελάδικο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!