“Ευχάριστη έκπληξη πριν την επιστροφή στην Αθήνα”
Κριτική για: Βαρελάδικο

Βαρελάδικο
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Πολλή καλή επιλογή στην όμορφη οικογενειακή ταβέρνα με το φαγητό να θυμίζει την κουζίνα της μαμάς. Σίγουρα το καλοκαίρι θα ξαναεπισκεφτούμε την ταβέρνα στα τραπεζάκια της εξαιρετικής πλατείας του χωριού.

Ευχαριστούμε, KGREG2013
Ο/η Geoya T, Διευθυντής του Βαρελάδικο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να γράψετε τα σχόλια σας για το κατάστημα μας.Η εμπιστοσύνη που μας δείχνετε μας δίνει κίνητρο να συνεχίσουμε με μεγαλύτερο επαγγελματισμό και αξιοπιστία στο χώρο της εστίασης προσφέροντας το μέγιστο δυνατό service και την καλύτερη ποιότητα προϊόντων ! !✔️

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με φίλους.Καταπληκτικό φαγητό.Ο κόκκορας και η γραβιέρα τέλεια.Γρήγορη εξυπηρέτηση,ευγενέστατοι και άψογοι.

Ευχαριστούμε, dennis526

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εξυπηρέτηση. Το φαΐ τέλειο, ποιοτικο σε γενναίες μερίδες. Η κυρία Χριστίνα χαμογελαστή και φιλικη. Φατε το μοσχαρακι με τη ντομάτα!

1  Ευχαριστούμε, petroussos

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Διακοσμημένο άψογα. Απίθανοι άνθρωποι , ζεστό ,φιλικό περιβάλλον. Απο το καλύτερο φαγητό συμπεριλαμβανομένου το γουρουνόπουλο.

Ευχαριστούμε, Stefania R

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Στην τύχη βρέθηκα εκεί, καθαρό , φιλόξενο, ζεστό, εξαιρετικό σέρβις, υπέροχο φαγητό, εξυπηρέτηση άψογη πολύ φιλόξενοι οι ιδιοκτήτες .Ταβέρνα με ποιότητα ανεπιφύλακτα....

Ευχαριστούμε, Georgios K
Ο/η Geoya T, Διευθυντής του Βαρελάδικο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Μαρτίου 2018

Βαρελάδικο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βυτίνα, Περιοχή Αρκαδίας

Βαρελάδικο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!