“Ο καλύτερος κόκκορας”
Κριτική για: Βαρελάδικο

Βαρελάδικο
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με φίλους.Καταπληκτικό φαγητό.Ο κόκκορας και η γραβιέρα τέλεια.Γρήγορη εξυπηρέτηση,ευγενέστατοι και άψογοι.

Ευχαριστούμε, dennis526
Ο/η Geoya T, Διευθυντής του Βαρελάδικο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να γράψετε τα σχόλια σας για το κατάστημα μας.Η εμπιστοσύνη που μας δείχνετε μας δίνει κίνητρο να συνεχίσουμε με μεγαλύτερο επαγγελματισμό και αξιοπιστία στο χώρο της εστίασης προσφέροντας το μέγιστο δυνατό service και την καλύτερη ποιότητα προϊόντων ! !✔️

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εξυπηρέτηση. Το φαΐ τέλειο, ποιοτικο σε γενναίες μερίδες. Η κυρία Χριστίνα χαμογελαστή και φιλικη. Φατε το μοσχαρακι με τη ντομάτα!

1  Ευχαριστούμε, petroussos

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Διακοσμημένο άψογα. Απίθανοι άνθρωποι , ζεστό ,φιλικό περιβάλλον. Απο το καλύτερο φαγητό συμπεριλαμβανομένου το γουρουνόπουλο.

Ευχαριστούμε, Stefania R

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Στην τύχη βρέθηκα εκεί, καθαρό , φιλόξενο, ζεστό, εξαιρετικό σέρβις, υπέροχο φαγητό, εξυπηρέτηση άψογη πολύ φιλόξενοι οι ιδιοκτήτες .Ταβέρνα με ποιότητα ανεπιφύλακτα....

Ευχαριστούμε, Georgios K
Ο/η Geoya T, Διευθυντής του Βαρελάδικο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Μαρτίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Στο "Βαρελάδικο" κάποιος θα βρει αυτό ακριβώς που ζητάει επισκεπτόμενος το χωριό το μεσημεράκι: πολύ καλό παραδοσιακό φαγητό σε γενναίες ποσότητες, πολύ καλές τιμές, οικογενειακό κλίμα, τη ζεστασιά του ιδιοκτήτη και το χιούμορ του, καλό κρασάκι. Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όσους επισκεφτούν το Λεβίδι, είτε το Χιονοδρομικό του Μαίναλου είτε γενικά την τριγύρω περιοχή. Δοκιμάσαμε κόκορα με μακαρόνια, ντόπιο λουκάνικο και γουρουνοπούλα. Όλα ήταν εξίσου νόστιμα και ποιοτικά. Στο τέλος η κ. Χριστίνα μας κέρασε χειροποιητο κέικ σοκολάτας. Καλή σας όρεξη!

Ευχαριστούμε, Anastasia V

Βαρελάδικο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βυτίνα, Περιοχή Αρκαδίας

Βαρελάδικο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!