“Παραδοσιακό γεύμα στο χωριό”
Κριτική για: Βαρελάδικο

Βαρελάδικο
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Στο "Βαρελάδικο" κάποιος θα βρει αυτό ακριβώς που ζητάει επισκεπτόμενος το χωριό το μεσημεράκι: πολύ καλό παραδοσιακό φαγητό σε γενναίες ποσότητες, πολύ καλές τιμές, οικογενειακό κλίμα, τη ζεστασιά του ιδιοκτήτη και το χιούμορ του, καλό κρασάκι. Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όσους επισκεφτούν το Λεβίδι, είτε το Χιονοδρομικό του Μαίναλου είτε γενικά την τριγύρω περιοχή. Δοκιμάσαμε κόκορα με μακαρόνια, ντόπιο λουκάνικο και γουρουνοπούλα. Όλα ήταν εξίσου νόστιμα και ποιοτικά. Στο τέλος η κ. Χριστίνα μας κέρασε χειροποιητο κέικ σοκολάτας. Καλή σας όρεξη!

Ευχαριστούμε, AnastasiaV419
Ο/η Geoya T, Διευθυντής του Βαρελάδικο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να γράψετε τα σχόλια σας για το κατάστημα μας.Η εμπιστοσύνη που μας δείχνετε μας δίνει κίνητρο να συνεχίσουμε με μεγαλύτερο επαγγελματισμό και αξιοπιστία στο χώρο της εστίασης προσφέροντας το μέγιστο δυνατό service και την καλύτερη ποιότητα προϊόντων ! !✔️

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επιλέξαμε για φαγητό ύστερα από σύσταση φίλου.Σπεσιαλιτέ του μαγαζιού που λειτουργεί περίπου 30 χρόνια στην περιοχή η γουρουνοπούλα σούβλας.Εξυπηρέτηση άψογη πολύ φιλόξενοι οι ιδιοκτήτες .Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι πολύ ωραίες σαλάτες χόρτα βραστά λουκάνικο και γουρουνοπούλα σε μεγάλες μερίδες αντάξιες της φήμης του μαγαζιού. Πολύ οικονομικό συστήνεται ανεπιφύλακτα αν σας βγάλει ο δρόμος σας στο Λεβίδι .

Ευχαριστούμε, emilia1443

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο μαγαζί και πιο καθαρό καλή δύναμη και καλές δουλειές και ότι θέλετε τις ώρας και καλά μαγειρευτά

Ευχαριστούμε, Παναγιώτης Μ

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια πολύ όμορφη παραδοσιακή ταβέρνα. Εξαιρετική ποιότητα φαγητού. Το προσωπικό φιλόξενο. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, kate_panagiotou

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικο περιβάλλον.... Εξαιρετικό σερβις και υπέροχο φαγητο. Ενας χωρος ζεστος,φιλικος που μπορει να ικανοποιησει οποιαδηποτε επιθυμια. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα......

Ευχαριστούμε, Litsa K

Βαρελάδικο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βυτίνα, Περιοχή Αρκαδίας

Βυτίνα, Περιοχή Αρκαδίας

Βαρελάδικο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!