“Παραδοσιακή ταβέρνα χωριού με ποιότητα ”
Κριτική για: Βαρελάδικο

Βαρελάδικο
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια πολύ όμορφη παραδοσιακή ταβέρνα. Εξαιρετική ποιότητα φαγητού. Το προσωπικό φιλόξενο. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, kate_panagiotou
Ο/η Geoya T, Διευθυντής του Βαρελάδικο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να γράψετε τα σχόλια σας για το κατάστημα μας.Η εμπιστοσύνη που μας δείχνετε μας δίνει κίνητρο να συνεχίσουμε με μεγαλύτερο επαγγελματισμό και αξιοπιστία στο χώρο της εστίασης προσφέροντας το μέγιστο δυνατό service και την καλύτερη ποιότητα προϊόντων ! !✔️

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικο περιβάλλον.... Εξαιρετικό σερβις και υπέροχο φαγητο. Ενας χωρος ζεστος,φιλικος που μπορει να ικανοποιησει οποιαδηποτε επιθυμια. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα......

Ευχαριστούμε, Litsa K

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Η εμπειρία μου από το συγκεκριμένο εστιατόρειο είναι φανταστική. Από το μοσχαράκι γιουβέτσι τον κόκκορα χωριάτικο που έμαθα ότι είναι και δικής τους παραγωγής, τα σουτσουκάκια μέχρι τις πατάτες τηγανιτές όλα έμειναν στη μνήμη μου για πάντα. Δοκιμάσαμε και λίγο λουκάνικο που μας προσφέρθηκε δωρεάν αλλά είχαμε σκάσει για να το ολοκληρώσουμε αλλά ήταν φανταστικό. Το κρασί εξαιρετικό και μας κέρασαν και ακρυδόπιτα σπιτική. Μεγάλες μερίδες και απολαυστικός χώρος που τελικά μας έκαναν να μην πάμε γήπεδο να δουμε τον Αστέρα αλλά να μείνουμε εκεί όλη μέρα και να πιούμεκαι τον καφέ μας.

Ευχαριστούμε, dskliros

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Για ακόμα μια φορά αφού περάσαμε από το όμορφο λεβιδι κάναμε την στάση μας για φαγητό στο αγαπημένο μας μαγαζι...εξαιρετική κουζίνα κ ωραιος ζεστός χώρος. Φάγαμε κ μαγειρευτά Αλλά κ ψητά...κ είπαμε κ ένα κρασί με τον μπάρμπαΓιωργο....

Ευχαριστούμε, Giwrgos V
Ο/η Geoya T, Διευθυντής του Βαρελάδικο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Μαρτίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Συγχαρητήρια! Εξαιρετικό φαγητό. Βρεθήκαμε παραμονές κ Δευτέρας και μολονότι το μαγαζί ήταν κατάμεστο το σέρβις και το φαγητό εξαιρετικό. Πολύ ωραία τα ψησίματα των κρεατικων από ανθρώπους που γνωρίζουν. Δεν βαθμολογώ με 5 αστέρια όμως καθώς η διπλανή μας παρέα έκανε πολύ θόρυβο και ενας από την παρέα αεριζονταν συνεχώς και μιλούσε πρόστυχα ενώ εμείς ειμασταν παρέα με μικρά παιδιά.
Κατά τα άλλα θα ξαναπάμε αλλά σε περίοδο με λιγότερο κόσμο για να ευχαριστηθουμε το πολύ καλό φαγητό.

Ευχαριστούμε, Efstratios M
Ο/η Geoya T, Διευθυντής του Βαρελάδικο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να γράψετε τα σχόλια σας για το κατάστημα μας.Η εμπιστοσύνη που μας δείχνετε μας δίνει κίνητρο να συνεχίσουμε με μεγαλύτερο επαγγελματισμό και αξιοπιστία στο χώρο της εστίασης προσφέροντας το μέγιστο δυνατό service και την καλύτερη ποιότητα προϊόντων.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ικανοποιημένοι σε ο,τι αφορά το φαγητό και το service και θα ήταν μεγάλη μας χαρά να μας επιλέξετε σε μία επόμενη έξοδό σας, σε μια πιο ήσυχη ημέρα ....✔️

Βαρελάδικο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βυτίνα, Περιοχή Αρκαδίας

Βαρελάδικο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!