“ΥΠΕΡΟΧΟ!”
Κριτική για: Βαρελάδικο

Βαρελάδικο
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018

Εξαιρετικό φαγητό και σέρβις, γευστικά πιάτα, καλοψημένα κρέατα ....
μια ασφαλή επιλογή για οικογενειακή ή φιλική παρέα ..

Ευχαριστούμε, konstantina x
Ο/η Geoya T, Διευθυντής του Βαρελάδικο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να γράψετε τα σχόλια σας για το κατάστημα μας.Η εμπιστοσύνη που μας δείχνετε μας δίνει κίνητρο να συνεχίσουμε με μεγαλύτερο επαγγελματισμό και αξιοπιστία στο χώρο της εστίασης προσφέροντας το μέγιστο δυνατό service και την καλύτερη ποιότητα προϊόντων ! !✔️

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό και πολύ νόστιμο φαγητό, πολύ καλό και γρήγορο σέρβις, νιώσαμε άνετα, πολύ καλό σημείο το βρίσκεις πολύ εύκολα

Ευχαριστούμε, GelatoAdrianou
Ο/η Geoya T, Διευθυντής του Βαρελάδικο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Μαρτίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όσα λόγια και να γράψω μόνο από τον τίτλο πρέπει να καταλάβετε το φαγητό τέλειο ποσότητες που σου γεμίζουν το μάτι εγώ πάντως ήρθα φέτες και έφυγα τούρλα.......

Ευχαριστούμε, Hlias S

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η ανθρώπινη συμπεριφορά σε συνδυασμό με τις παραδοσιακές γεύσεις (βλέπε γουρουνοπουλα!!!)σε οδηγούν στις παρακάτω σκέψεις που μετουσιώνονται στα παρακάτω λόγια..."κυρά Χριστίνα φέρνε!!!" Master...taverna!!!!

Ευχαριστούμε, Κωνσταντινος Κ

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξερετικος χώρος άριστη εξυπηρέτηση & από φαγητά που να ξεκινήσω δεν ξέρω από το μοσχαράκι στιφάδο την λαχταριστη γουρνοπουλα & για το τέλος γλυκάκι........

Ευχαριστούμε, Αγγελος Π

Βαρελάδικο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βυτίνα, Περιοχή Αρκαδίας

Βυτίνα, Περιοχή Αρκαδίας

Βαρελάδικο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!