“το καλυτερο”
Κριτική για: Ταβέρνα Σκούρκος

Ταβέρνα Σκούρκος
Περιγραφή: υπέροχος φιλόξενος χώρος στη κεντρική πλατεία του χωριού μας με πολλές επιλογές στο μενού από ποικιλία σαλατικών και ορεκτικών,παραδοσιακά μαγειρευτά,ψητά της ώρας,χάμπουργκερ από χειροποίητο μοσχαρίσιο μπιφτέκι,μακαρονάδες και πίτσες από δική μας χειροποίητη ζυμη.Ο χώρος μας μπορει διατεθεί για οικογενειες,ζευγάρια και μεγάλα γκρουπ εκδρομεων.Μια δοκιμή θα σας πεισει
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητο εξαιρετικο, το τσιπουρο απο τα καλυτερα που εχουμε δοκιμασει. μεγαλη ποικιλια φαγητων για ολα τα γουστα. Ο Νικος ο πιο ευχαριστος κ υποδειγμα επαγγελματια. θα το ξαναεπισκεφτουμε συντομα!

2  Ευχαριστούμε, panagiotiseleni

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018

Δοκιμάσαμε και τις δυο ταβέρνες στο Λεβιδι δεν είχε πολύ κόσμο και κάτι πιάτα πίτσες και μακαρόνια που σε ταβέρνες λίγο χαλάνε την εικόνα αλλά όλα πολύ καλά . Φοβερό κοντοσούβλι , σπλήναντερο . Πολύ ευγενικοί άνθρωποι εξαιρετικό σέρβις .

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
2  Ευχαριστούμε, SPapap
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε τοσο ευχαριστημενοι την πρωτη μερα διαμονης μας που τελικα πηγαμε και τη δευτερη χωρις να θελουμε να δοκιμασουμε καποιο αλλο μερος για φαγητο. Οι γευσεις στα μαγειρευτα εξαιρετικες, ο Νικος πολυ προθυμος να ετοιμασει ο,τι και οπως το θελαμε,εχει τελεια πιτσα και πολυ καλες μεριδες. Η κουζινα ηταν ανοιχτη και πεντακαθαροι οπως ολοι οι χωροι στο μαγαζι,το συστηνω ανεπιφυλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
2  Ευχαριστούμε, Katrin_GR
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απλή ελληνική Ταβερνα στο κέντρο του Λεβιδίου. Ότι φάγαμε ηταν καλο και το σέρβις επίσης πολύ καλο
Αξίζει να την δοκιμάσετε.

3  Ευχαριστούμε, dionysiosc
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018

Επισκεφτήκαμε την ταβέρνα μια παρέα 6 ατόμων. Ήταν η 1η φορά, την προτιμήσαμε γιατί βασιστήκαμε στις κριτικές. Ήταν μία θαυμάσια επιλογή! Καλομαγειρεμένο φαγητό, με φρέσκα υλικά, νόστιμο και χορταστικό. Ο χώρος μικρός αλλά όμορφος και το service γρήγορο και ευγενικό. Όλο το πακέτο με πολύ καλές τιμές (χωρίς απόδειξη βέβαια). Μπράβο στα παιδιά, το συστήνω ανεπιφύλακτα στην περιοχή, εννοείται ότι θα ξαναπάμε.

2  Ευχαριστούμε, Ioannis A

Ταβέρνα Σκούρκος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βυτίνα, Περιοχή Αρκαδίας

Βυτίνα, Περιοχή Αρκαδίας
Βλαχέρνα, Περιοχή Αρκαδίας

Ταβέρνα Σκούρκος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!