“Εξαιρετικό”
Κριτική για: distinto

distinto
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό μαγαζί με πολυ καλο μενού. Λίγα πιατα και όλα πολύ καλά. Άψογο σέρβις. Από τα λίγα καλά μαγαζιά στη Πάτρα

Ευχαριστούμε, kiriakosb73

Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επίσκεψη μετά από υπόδειξη φίλων στο εστιατόριο. Πανέμορφος χώρος, σέρβις, φαγητό καθώς και με θέα στη θάλασσα.

Ευχαριστούμε, W4923MB_
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020

Βρέθηκα με έναν φίλο λίγο μετά τις 3 στο μαγαζί για φαγητό. Πολύ ωραίος χώρος, πεντακάθαρο και πληρούσε όλους τους κανόνες για τον Covid-19. Το προσωπικό ήταν φιλικό και άριστα εκπαιδευμένο. Το Φαγητό ήταν πολύ καλό και στην ώρα του.
Το συνιστώ είναι από τα καλύτερα που έχω φάει στην Πάτρα-Ρίο

Ευχαριστούμε, 539nikolasn
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Βρέθηκα με την γυναίκα μου για ολιγοήμερες διακοπές στη γενέτειρα μου και επιλέξαμε το κατάστημα αυτό για να δειπνήσουμε και να πιούμε ένα χαλαρό κοκτέιλ!!! Ήρθαμε θέλοντας να δοκιμάσουμε πιατα μεσογειακής κουζίνας, αλλά και το σούσι τους καθώς είχαμε ακούσει πολύ θετικά σχόλια!!! Ο σερβιτόρος που μας εξυπηρέτησε ήταν ευγενέστατος και μας βοήθησε παρα πολύ στο να επιλέξουμε τα πιάτα για το γεύμα μας!!! Όλα ήταν πολύ γευστικά σε συνδυασμό με τα κοκτέιλ που μας πρότεινε να συνοδεύσουμε το γεύμα μας και τη χαλαρή μουσική, ήταν ένα εξαιρετικό δείπνο!!! Ευχαριστούμε πολύ για την εξυπηρέτηση και σίγουρα θα σας επισκεφτούμε σύντομα!!!!

2  Ευχαριστούμε, andreas_th1988
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2020

Πήγαμε με μια φίλη μου για να φάμε σουσι, το οποίο ανοίγει στις 20.00 το απόγευμα;; Μας έκανε μεγάλη εντύπωση καθώς αν θες να φας νωρίτερα λόγω διατροφής πχ, που υποτίθεται είναι εστιατόριο και καλό μαγαζί και θα έπρεπε να συμβαδίζει με ευρωπαϊκά πρότυπα, συμβαδίζει με αυτά του greek night του.
Από τα πιο κακά service που έχω συναντήσει, ρωτήσαμε για το σούσι μας απαντούσαν με ύφος τοσο αγενές που δεν έχω ξαναδεί, λες και για να φας σουσι στην πατρα πρέπει να είσαι ο Ωνάσης, για σουσι των 10 ευρω;
Η ποιότητα του φαγητού ήταν εξαιρετική, όπως και η εμφάνιση, αλλά πραγματικά αλλάξτε σερβιτόρους. Όταν τους ρωτούσαμε μας απαντούσαν νευριασμένοι, ενώ όταν ήρθε να μαζέψει τα πιάτα ο συγκεκριμένος σερβιτόρος που μας εξυπηρετούσε άπλωσε το χέρι του, δίχως να πει τίποτα και περίμενε να του δώσουμε τα πιάτα μας. Δίχως, ενα παρακαλώ αν μπορείτε, ή κάτι για να θελήσουμε να τον βοηθήσουμε ! Τίποτα απλά περίμενε με το χέρι απλωμένο ενώ εγώ έπινα νερό και η φίλη μου έστριβε τσιγάρο, δηλαδή δεν είχαμε ελεύθερα χέρια, να αφήσουμε ότι κάνουμε εμείς για να του δώσουμε τα πιατα. Πραγματικά, τέτοιτα συμπεριφορά ούτε στην ταβέρνα του μπαμπη στην γωνία δεν έχω συναντήσει, που εκεί σερβίρους πολύ "απλότεροι" άνθρωποι, από τους φοιτητές της 8η χρονιάς.

4  Ευχαριστούμε, alexiakwnstantina

distinto: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρίο, Περιοχή Αχαΐας
Ρίο, Περιοχή Αχαΐας

Πάτρα, Περιοχή Αχαΐας
Πάτρα, Περιοχή Αχαΐας

distinto: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!