Η κριτική έγινε: 13 Ιανουαρίου 2018

Υπέροχο ξενοδοχείο, καθαρό, με ζεστό περιβάλλον και εξαιρετικό προσωπικό. Επίσης με ωραίο πρωινό.Ιδανικό μέρος για διακοπές! Σε όμορφη τοποθεσία και είναι κοντά στα Ιωάννινα και στα υπόλοιπα χωριά του Ζαγορίου. Το προτείνω σε όλους αφού ενδείκνυται και για ζευγάρια και για οικογένεια. Σου αφήνει τις καλύτερες εντυπώσεις!

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, raniaplaisia
Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2018

Το δωμάτιο ήταν άνετο και πολυ καθαρό! Θέρμανση ειχε όλο το 24ωρο! Το πρωινό ήταν παραδοσιακό το οποίο μπορεί να βελτιωθεί. Ο χώρος του σαλονιού πολύ ζεστός εάν επιλέξετε να πιειτε ένα ποτό! Εύκολη πρόσβαση στα κοντινά χωριά αλλά και στα Γιαννενα! Λογική τιμη. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
1  Ευχαριστούμε, Stavros T
Ο/η Niki F, Διευθυντής του Meliteion Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ Σταύρο,

Σας ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε να μείνετε στο ξενοδοχείο μας καθώς και που αφιερώσατε χρόνο να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Με μεγάλη μας χαρά διαπιστώνουμε πως είχατε μια ευχάριστη διαμονή και μείνατε ευχαριστημένος από τις παρεχόμενες υπηρεσίες του ξενοδοχείου.
Θέλουμε να γνωρίζετε ότι η κριτική σας είναι πολύ σημαντική στην προσπάθεια μας να προσφέρουμε την καλύτερη διαμονή και να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας.
Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο άμεσο μέλλον!

Φερεντίνου Νίκη
Hotel Manager

Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη ατμόσφαιρα και πολύ ζεστοί άνθρωποι!Το δωμάτιο πολύ ζεστό με τζάκι και αυτόνομη θέρμανση. Οι κοπέλες ευγενέστατες και πρόθυμες να βοηθήσουν στο οτιδήποτε!Εξαιρετικό πρωινό με τοπικά γλυκά και όχι μόνο. Ευρύχωροι κοινόχρηστοι χώροι που ενδείκνυνται για παρέες ή οικογενειες.Ωραία τοποθεσία!Εύκολα προσβάσιμο.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ Σ
Ο/η niki f, Ιδιοκτήτης του Meliteion Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητή Eλισσάβετ,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που εκφράσατε τη γνώμη σας για το ξενοδοχείο μας και με χαρά βλέπουμε πως μείνατε απόλυτα ικανοποιημένη από τις υπηρεσίες μας.
Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε μελλοντικά στο Μeliteion Boutique Hotel.

Φερεντίνου Νίκη

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2017

Από τους καλύτερους ξενώνες που έχω επισκεφθεί. Μεγάλα δωμάτια άριστα εξοπλισμένα, καθαρά και οικονομικά σε σχέση με αυτά που προσφέρουν. Σύγχρονη κατασκευή με ρετρό-παραδοσιακό χαρακτήρα. καλό πρωινό. Επιστευθείτε τις φωτό του ξενώνα!!!!!!!!!

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Γρηγόρης Κ