“πολυ καλο στο ειδος του”
Κριτική για: Ε/Γ Ταξιδεύοντας

Ε/Γ Ταξιδεύοντας
Περιγραφή: Από το 2002 ξεκίνησε μια όμορφη και ρομαντική ιδέα. Ονομάσαμε το καΐκι μας «Ε/Γ ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ» και το αγκυροβολήσαμε σε μια μικρή γειτονιά του Κερατσινίου όπου στόχος μας ήταν να έχουμε ένα ζεστό και φιλικό στέκι, όπου κυρίαρχο ρόλο θα έχει ο πελάτης μας που θα γευτεί τους πιο εκλεκτούς και πάντα φρέσκους καρπούς των Ελληνικών θαλασσών σε όλη τη διάρκεια του ταξιδιού του μαζί μας. Το πρώτο μας εστιατόριο που παραμένει από τα πιο λατρευτά όλων των κατοίκων της Αττικής. Η σταθερή μας πελατεία οφείλεται στο ότι δεν γίνονται συμβιβασμοί στην ποιότητα. Η φράση που μας εκφράζει δικαιολογημένα είναι «τα αμέσως πιο φρέσκα κολυμπάνε στη θάλασσα!!!» Η καθημερινή ποικιλία σε φρέσκο ψάρι, η ποιότητα, η ατμόσφαιρα και οι λογικές τιμές είμαστε σίγουροι ότι θα σας κερδίσουν. Ελάτε στο ταξίδι αυτό μαζί μας και θα διαπιστώσετε πως οι αδιαπραγμάτευτες αρχές μας είναι: Η ποιότητα των πρώτων υλών Ο σεβασμός στον πελάτη μας Η καθαριότητα Φτάνει να έρθετε μία φορά και είμαστε σίγουροι ότι θα σας βλέπουμε συχνά.
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

μια ψαροταβερνα με απιστευτα νοστιμα εδεσματα, ενδεικτικα η γαριδομακαροναδα ,το ρυζοτο με μελανι σουπιας ,οι φιλεταρισμενες σαρδελες,καλο σερβις, αιθουσα για μη καπνιστες και πολυ καθαρες τουαλετες ,το προβλημα ειναι το παρκιν ειναι λιγο δυσκολα ,και οι τιμες για την ποιοτητα του ικανοποιητικες

Ευχαριστούμε, Eirini K
Ο/η taxidevontas v, Διευθυντής του Ε/Γ Ταξιδεύοντας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Μαρτίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό μαγαζί , φρέσκοι μεζέδες και αρκετά καλές τιμές . Αν όχι το καλύτερο από τα καλύτερα της περιοχής

Ευχαριστούμε, VasilisLump

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μοναδικό. Μαγαζί στο Κερατσίνι που. Ενώ δεν έχει θέα έχει καταπληκτικό φαγητό. Οι τιμές μπορεί να είναι λίγο. Τσιμπημένες όμως αξίζει!!!!!!

Ευχαριστούμε, Georgia K

Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μαγαζί μέσα στην πόλη, με πολύ νόστιμους και φρέσκους θαλασσινούς μεζέδες! Μας αρέσουν πολύ οι γεύσεις του και πέρνουμε και πακέτο...

Ευχαριστούμε, Explorer_Unlimited

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια, χαιρόμαστε που νιώθετε ικανοποιημένοι από την επίσκεψη στο εστιατόριό μας!

Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2017

Καταπληκτικά πιάτα που τρως συνήθως μόνο σε πολύ ακριβά εστιατόρια! Δοκίμασα καρπάτσιο μαγιάτικο (εξαιρετικό), ντολμαδάκια με γέμιση ψαριού, κυδώνια..γυαλιστερές....πετροσωλήνες αχνιστά, μύδια καπνιστά, στείρα φρικασέ και καταπληκτικό ριζότο σε μελάνι σουπιάς. Απίστευτα πραγματικά πιάτα που δεν έχω δοκιμάσει πουθενά αλλού!!! ¨Ομορφη και ζεστή ατμόσφαιρα με πολύ καλή εξυπηρέτηση. Οσο για τα κεράσματα γλυκά στο τέλος εξαιρετικά κι αυτά! Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

1  Ευχαριστούμε, Catherine_caf
Ο/η Κωσταντινος Ζ, Διευθυντής του Ε/Γ Ταξιδεύοντας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Δεκεμβρίου 2017

Καλησπέρα & χρόνια πολλά! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα όταν λαμβάνουμε τόσο όμορφα σχόλια από τους πελάτες μας. Να 'στε πάντα καλά!

Ε/Γ Ταξιδεύοντας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

το Κερατσίνι, Περιοχή Πειραιά

το Κερατσίνι, Περιοχή Πειραιά

Ε/Γ Ταξιδεύοντας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!