“Ο,τι καλύτερο!!!”
Κριτική για: BBC Burger Barbeque

BBC Burger Barbeque
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 20 Μαρτίου 2021

Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά έχω να πω. Τα μπεργκερ τους είναι από τα καλύτερα (για μένα το καλυτερο), το ψωμάκι απίστευτο, το μπιφτέκι ζουμερό και πεντανοστημο και όλα τα υλικά μαζί να δένουν τρελά. Έχω φάει δύο φορές και τις δύο παράγγειλα το ίδιο μπεργκερ (Reramente) και δεν θα το άλλαζα με τίποτα. Οι τιμές προσιτές και οι μερίδες τεράστιες. Ανοίξτε κανένα μαγαζί ακόμα στο κέντρο της Αθήνας να γίνει χαμουλης βρε παιδιά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, D457UI_

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ζουμερά μπιφτέκια και ωραία παναρισμένα κοτόπουλα, μεγάλες μερίδες και εξαιρετικά ψωμάκια στα burger.
Απλά στο delivery, όταν παραγγέλνεις 6 burger καλό θα ήταν να γράφετε τι είναι τι, για να μη πηγαίνουμε ψάχνωντας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, alicea103
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουνίου 2019

Επίσκεψη οικογενειακώς για burgers. 5 αστέρια και λίγο είναι.....
Ζουμερα και γευστικά burger, ιδιαίτερα χορταστικά, πολύ καλή εξυπηρέτηση....
Must για τους λάτρεις του είδους...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, angelos72
Η κριτική γράφτηκε 23 Μαΐου 2019

Το καλύτερο burgeradiko που έχω φάει μακράν, και πλέον είμαι τακτικός πελάτης επί εβδομαδιαίας βάσης. Το μαγαζί έχει πολύ καλό χώρο για να φας μόνος σου αλλά και με παρέα και ωραία μουσική. Προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, nikostryf
Η κριτική γράφτηκε 8 Νοεμβρίου 2018

Έχω φάει δεκάδες φορές εκεί. Είναι πιστεύω από τα πιο value for money μαγαζιά που μπορείς να βρεις τέτοια ποιότητα και τέτοια ποσότητα. Δοκιμάστε το chicken war και το τσίπουρο glaze. Προτείνεται ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2018
2  Ευχαριστούμε, Deltoeidis

BBC Burger Barbeque: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

το Κερατσίνι, Περιοχή Πειραιά

BBC Burger Barbeque: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!