“Καλό φαγητό καλη εξυπηρετηση”
Κριτική για: Χρησιμοπωλειον

Χρησιμοπωλειον
Περιγραφή: Το ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΩΛΕΙΟΝ είναι εδώ... στην Αμφιάλη, στεγασμένο σε ένα κτίριο από τα παλιά χτισμένο από πέτρα σε ένα στρατώνα του 1936! Εμείς, οι άνθρωποί του, είμαστε εδώ... να σε χορτάσουμε χαμόγελο και κουβέντα να σε διδάξουμε όποτε διψάς για κέφι να σε κεράσουμε τραγούδι ή να μας χαρίσεις ένα εσύ! Να είσαι σίγουρος, είμαστε εδώ να γίνουμε μια καλή παρέα...
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Λαχταριστα μεζεδακια νοστιμα πιατα και μην ξεχασεις να πιεις οινομελακι παγωμενο!!! Πρεπει να το επισκεφτεις!

Ευχαριστούμε, GeorgiaMpen
Ο/η Ευθύμιος Κ, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Χρησιμοπωλειον, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε πολύ. Το οινομελο της ομώνυμης εταιρείας έχει κάνει θαύματα ειδικά παγωμένο. Εις το επανιδείν

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ανοίξατε και μας άνοιξε η καρδιά! Υπέροχο, προσεγμένο και όπως πάντα με τους καλύτερους μεζέδες και τα πιο εκλεκτά ποτάκια!

Ευχαριστούμε, _A8118LE

Σας ευχαριστούμε πολύ. Όταν περιβαλλόμαστε από φίλους μόνο το καλύτερο μπορούμε να κάνουμε. Ευτυχώς είμαστε ξανά μαζί.

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ταξιδεύεις με γευσεις, με εικόνες, με χαμόγελα.. στο Χρησιμοπωλειον! Το στέκι μας για όλες τις ώρες της ημέρας

Ευχαριστούμε, 539nasiak

Σας ευχαριστούμε για το ταξίδι που χάρις σε εσάς κάνουμε. Μόνο χαμόγελα και υγεία αντευχόμαστε.

Επιτέλους!!!
Μεζέδες, μαγειρευτά, ψητά...
Τα δοκίμασα όλα!!!
Το ίδιο γευστικά και νόστιμα όπως πάντα με το φανταστικό οινομελο να τα συνοδεύει!
Ο προορισμός μου 2 φορές την εβδομάδα!!
Χαρδαλιά μη τους ξανακλεισεις...

Ευχαριστούμε, va k

Επιτέλους και για εμάς. Το οινομελάκι κλασσική ιστορία πλέον. Τους χαιρετισμούς μας στον κο Υπουργό.

Μετά την δουλειά με φίλους. Ευγενέστατη η κοπέλα αλλά και ο σερβιτόρος, σίγουρα δεν το έκαναν τα τσίπουρα. Πολύ καλή ποιότητα αλλά το ψητό εβδομάδας τα έσπαγε. Σιγουρα ξαναπήγαινα.

Ευχαριστούμε, Makis K

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Τα μεσημεριανά τσίπουρα στο Χρησιμοπωλείον είναι μια πραγματικά διαφορετική ενότητα. Μικρά μεζεδάκια Μικρά τσιπουράκια αλλά μεγάλη η χαράμ ας να είμαστε όλοι ξανά μαζί. Για το ψητό η αλήθεια είναι ότι είναι απίστευτο.

Χρησιμοπωλειον: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

το Κερατσίνι, Περιοχή Πειραιά
Πειραιάς, Περιοχή Πειραιά

Κορυδαλλός, Περιοχή Πειραιά
το Κερατσίνι, Περιοχή Πειραιά

Χρησιμοπωλειον: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!