Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο δωματιο 302 ,το οποίο είναι ένα δίχωρα διαμέρισμα .Πολυ άνετο ,πεντακάθαρο με μοντέρνα διακόσμηση κ παροχές για τσαι ,καφέ κλπ.Το πρωινο πολύ ωραίο κ με ποικιλία.Το προσωπικό ευγενέστατο .Το WiFi αρκετά καλό Αποσταση από το κέντρο 10-15 Λεπτα με τα ποδια

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Efi_Ntivanidou
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ. Απο τα ξενοδοχεια που χαιρεσαι να μενεις. Προσεγμενο. Μοσχομυριζε. Και προσοχη στις λεπτομερειες. Καδο για τα απλυτα. Προιοντα στο ψυγειακι χωρις χρεωση. Κουλουρακια καλοσωρισματος, καραμελιτσες. Τσαι και καφε αν θες να φτιαξεις μεχρι να βγεις τη βολτα σου... Αν και δεν πηραμε πρωινο ειδαμε οτι και αυτο αξιζε.
Θεα δεν εχει αλλα εχει ενα παρκο διπλα. Ουτως ή αλλως κανεις τις βολτες σου στην ολη.
ΕΥΡΥΧΩΡΟ και πολυ ασφαλες.
Μπραβο στο ευγενεστατο προσωπικο.
Οικονομικο.
Θα το προτιμουμε και θα το προτεινουμε....❣

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, MagdalenaDimitris
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό, ανακαινισμενο, εξαιρετικοί άνθρωποι... Θα το επισκεφτούμε πάλι σίγουρα. Αλλαγή πετσέτας κάθε μέρα, σχετικά κοντά στο κέντρο, πλούσιο πρωινό με χειροποίητα προϊόντα! Πάρκινγκ έξω από το ξενοδοχείο, πάντα κενή θέση...

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, ΓΙΩΡΓΟΣ Ν
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το Anemos Rooms ήταν η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσαμε να κάνουμε στο Ναύπλιο!!! Το δωμάτιο ήταν πάρα πολύ καθαρό και μοντέρνο, το πρωινό και η εξυπηρέτηση άψογη και οι ιδιοκτήτες πάρα πολύ φιλόξενοι!! Θα το ξανά προτιμήσουμε σίγουρα!! Μείναμε ενθουσιασμενοι!!!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Konstantina T
Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από πολλές επισκέψεις μας στο Ναύπλιο,αποφασίσαμε για πρώτη φορά να γράψουμε για τη διαμονή μας. Και ο λόγος είναι ότι ο "Άνεμος" είναι "κλικ" παραπάνω από προηγούμενα ξενοδοχεία που είχαμε μείνει ,βρίσκοντας αυτό τυχαία.Το δωμάτιο ηταν πεντακάθαρο ,καινούργιο, άνετο, κρεβάτι με στρώμα που δεν ήθελες να σηκωθείς απο αυτο.Μεγάλο άνετο μπανιο ,όπως και οι ντουλαπες με χωρους και χρηματοκιβώτιο .Και με το ψυγείο του φυσικά.Όλα αυτά εξαιρετικά ποιοτικά.Μεγάλο μπαλκόνι με ωραία θέα σε ήσυχη και καλή περιοχή στο Ναύπλιο .Το πρωινό κι αυτό εξαιρετικό και πολύ καλή η τιμή της διαμονής μας.Δεν έχουμε λόγια για το προσωπικό και ειδικά για τη Μαρία και τον κύριο Νίκο ,μας κέρδισαν.Όλα αυτά χωρίς καμία δόση υπερβολής. Με την πρώτη ευκαιρία οτι θα τους ξαναδούμε.Ευχαριστούμε...

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
4  Ευχαριστούμε, christosalexia