Hotel Agamemnon(Ναύπλιο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 13% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 13% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 123 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Grand Sarai Nafplio(Ναύπλιο)
Amalia Hotel(Ναύπλιο)
  • Δωρεάν στάθμευση
Park Hotel(Ναύπλιο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Agoda.com
Hostelworld.com
Hotel Apanema(Βιβάρι)
  • Μπαρ/Lounge
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό, ανακαινισμενο, εξαιρετικοί άνθρωποι... Θα το επισκεφτούμε πάλι σίγουρα. Αλλαγή πετσέτας κάθε μέρα, σχετικά κοντά στο κέντρο, πλούσιο πρωινό με χειροποίητα προϊόντα! Πάρκινγκ έξω από το ξενοδοχείο, πάντα κενή θέση...

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, ΓΙΩΡΓΟΣ Ν
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το Anemos Rooms ήταν η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσαμε να κάνουμε στο Ναύπλιο!!! Το δωμάτιο ήταν πάρα πολύ καθαρό και μοντέρνο, το πρωινό και η εξυπηρέτηση άψογη και οι ιδιοκτήτες πάρα πολύ φιλόξενοι!! Θα το ξανά προτιμήσουμε σίγουρα!! Μείναμε ενθουσιασμενοι!!!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Konstantina T
Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από πολλές επισκέψεις μας στο Ναύπλιο,αποφασίσαμε για πρώτη φορά να γράψουμε για τη διαμονή μας. Και ο λόγος είναι ότι ο "Άνεμος" είναι "κλικ" παραπάνω από προηγούμενα ξενοδοχεία που είχαμε μείνει ,βρίσκοντας αυτό τυχαία.Το δωμάτιο ηταν πεντακάθαρο ,καινούργιο, άνετο, κρεβάτι με στρώμα που δεν ήθελες να σηκωθείς απο αυτο.Μεγάλο άνετο μπανιο ,όπως και οι ντουλαπες με χωρους και χρηματοκιβώτιο .Και με το ψυγείο του φυσικά.Όλα αυτά εξαιρετικά ποιοτικά.Μεγάλο μπαλκόνι με ωραία θέα σε ήσυχη και καλή περιοχή στο Ναύπλιο .Το πρωινό κι αυτό εξαιρετικό και πολύ καλή η τιμή της διαμονής μας.Δεν έχουμε λόγια για το προσωπικό και ειδικά για τη Μαρία και τον κύριο Νίκο ,μας κέρδισαν.Όλα αυτά χωρίς καμία δόση υπερβολής. Με την πρώτη ευκαιρία οτι θα τους ξαναδούμε.Ευχαριστούμε...

Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
4  Ευχαριστούμε, christosalexia
Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά δωμάτια !!!!! Τέλειο μπάνιο....τέλειο σαλόνι.....απίστευτη καθαριότητα !!!!! Ευγενικά παιδιά στην ρεσεψιόν !!!!! Από τα καλύτερα ξενοδοχεία στο Ναύπλιο !!!! Απίστευτες στιγμές χαλάρωσης !!!! το προτείνω με κλειστά μάτια !!!!

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Deeper Than E
Η κριτική γράφτηκε 19 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Άνετα,μοντέρνα και πολύ καθαρά δωμάτια σ'ένα μέρος ήσυχο μόλις δύο λεπτά από το κέντρο του Ναυπλίου με το αυτοκίνητο!Και όλο το προσωπικό πολύ ευγενικό κ πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει σε οτιδήποτε θελήσαμε κ να μας βοηθήσει με πλήρεις οδηγίες κ χάρτη της πόλης.Το πρωινό ήταν υπέροχο!Υπερπληρες για όλα τα γούστα!Αξίζει τα λεφτά του με το παραπάνω!Σίγουρα θα το επισκεφθούμε ξανά στην επόμενη μας εξόρμηση στο Ναυπλιο!!!

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Dinos V