“Υπεροχο”

Στάβλος Θρακοταβέρνα
Περιγραφή: Μια ταβέρνα βγαλμένη από τα παλιά... Σε εμάς θα νιώσετε σαν στο σπίτι εκείνο στο χωριό, όπου όλα μένουν πίσω και ξέγνοιαστα πια, απολαμβάνετε τα βγαλμένα από την Ελλάδα πιάτα μας! Προβατίνα στη λαδόκολλα και άλλα πολλά!! Ελάτε, δοκιμάστε μας, και θυμηθείτε όλα αυτά που σας ταξιδεύουν μέσα από τις εκλεκτές παραδοσιακές γεύσεις μας!
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2021

Τι να πω για αυτό το μαγαζί; Μα φυσικά μόνο τα καλύτερα μπορεί να πει κάποιος. Υπέροχος χώρος δροσερός υπέροχο σέρβις...όλα γρήγορα και πεντανόστιμα! Τα κρεατικά που φάγαμε όλα υπέροχα! Ευτυχώς τα παιδιά δε φάγανε προβατίνα και τη φάγανε όλη μόνοι μας! Η νοστιμιά της ακόμα με ακολουθεί! Το περίμενα πως και πως να πάμε και φυσικά άξιζε η αναμονή κ με το παραπάνω... Ο Νίκος και η Φωτεινή υπέροχοι ... φιλόξενοι και ευγενικοί! Σίγουρα θα ξαναπάμε! Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα και βάζω 10'

1  Ευχαριστούμε, _J2034NK

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021

Κι ομως ηταν αλήθεια.... η καλυτερη προβατίνα που εχουμε δοκιμάσει ποτέ. Ηταν μια γευστική πανδεσία. Ο Σταβλος σταθμός στο Ναυπλιο για προβατίνα.

Ευχαριστούμε, O7300MG_
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Βρήκαμε το μαγαζί μέσω TripAdvisor και το επισκεφτηκαμε..
Ειναι πραγματικά μια απίθανη επιλογή.
Το μαγαζί ειναι πανέμορφο, εχει άνετη αυλή ,πολυ ευγενικό σέρβις κ πραγματικά τρομερά κρέατα σε προσιτές τιμές.
Αξίζει πραγματικά η επίσκεψη

Ευχαριστούμε, PanosS1390
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021

Εξαιρετική κουζίνα και ατμόσφαιρα, πολύ καλό σέρβις, Δοκιμάστε οπωσδήποτε προβατίνα, λίγο μεγαλύτερη ποικιλία στο κρασί θα βοηθήσει.

1  Ευχαριστούμε, Geo_Argyropoulos
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021

Ένα εστιατόριο υπόδειγμα για το Ναυπλιο
Καταπληκτικός εξωτερικός χώρος με ευχάριστη μουσική στον οποίο σε υποδέχεται με ευγένεια ο ιδιοκτήτης της.Το φαγητό μας ήρθε άμεσα. Τεράστιες μερίδες εξαιρετικά υλικά. Ότι παραγγείλαμε ήταν πεντανόστιμα.Οταν ζητήσαμε λογαριασμό έφτασε το κέρασμα του καταστήματος. Οι τιμές εξαιρετικες σε σχέση με την ποιότητα και το περιβάλλον.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα

1  Ευχαριστούμε, _G8945FQ

Στάβλος Θρακοταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Στάβλος Θρακοταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!