“Φαγητό”

Στάβλος Θρακοταβέρνα
Περιγραφή: Μια ταβέρνα βγαλμένη από τα παλιά... Σε εμάς θα νιώσετε σαν στο σπίτι εκείνο στο χωριό, όπου όλα μένουν πίσω και ξέγνοιαστα πια, απολαμβάνετε τα βγαλμένα από την Ελλάδα πιάτα μας! Προβατίνα στη λαδόκολλα και άλλα πολλά!! Ελάτε, δοκιμάστε μας, και θυμηθείτε όλα αυτά που σας ταξιδεύουν μέσα από τις εκλεκτές παραδοσιακές γεύσεις μας!

Καταπληκτικό φαγητό, πολύ γρήγορο σέρβις ολα τα ορεκτικά πεντανοστιμα και περιποιημένα, μερίδες χορταστικές και το κρέας απλά τέλειο.
Εξαιρετική εξυπηρέτηση

Ευχαριστούμε, tasoss793

Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020

Πήγαμε στο Στάβλο οικογενιακός ,πρώτη φορά που τα παιδιά μας φάγανε ολόκληρο μπιφτέκι το καθένα .Αγνά υλικά και ποιότητα .Συγχαρητηρια

1  Ευχαριστούμε, 776vasiliss
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κατά πάσα πιθανότητα όλες οι διθυραμβικές κριτικές είναι φτιαχτες .Η σαλάτα Κρητικός ντάκος τούρτα 7,5 ευρώ ήταν δύο μπούκιες! Κοκορέτσι , κοντοσούβλι από 9,5 ευρώ και η μερίδα δείγμα στην πιατέλα! Δεν αντιλέγω ήταν νόστιμα αλλά για την τιμή τους απαράδεκτοι!! Πραγματικά η πλατφόρμα πρέπει να ελέγχει τα σχόλια γιατί εμείς διαβασαμε τις καλές κριτικές κ τις εμπιστεύτηκαμε.Δεν θα το συνιστούσα γενικώς.Τετοιες εποχές 20 ευρώ το άτομο είναι ακριβά!

Ευχαριστούμε, sofiakarvouniari
Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2020

Ένας καταπληκτικός χώρος και υπέροχες γεύσεις. Φαγαμε προβατίνα που ήταν Καταπληκτική ,έλιωνε στο στομα .
Η τιμές φυσιολογικές ενός το σέρβις άψογο.Σιγουρα θα ξαναπάμε.

Ευχαριστούμε, G7918KR_
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2020

Πολύ καλό φαγητό,καλή μουσική,και πολύ γέλιο με την γλυκιά μανούλα Φωτεινή...σίγουρα θα ξαναπάω. Περάσαμε υπέροχα!

1  Ευχαριστούμε, Maria D

Στάβλος Θρακοταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Στάβλος Θρακοταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.