“Εκπληκτικό”

Στάβλος Θρακοταβέρνα
Περιγραφή: Μια ταβέρνα βγαλμένη από τα παλιά... Σε εμάς θα νιώσετε σαν στο σπίτι εκείνο στο χωριό, όπου όλα μένουν πίσω και ξέγνοιαστα πια, απολαμβάνετε τα βγαλμένα από την Ελλάδα πιάτα μας! Προβατίνα στη λαδόκολλα και άλλα πολλά!! Ελάτε, δοκιμάστε μας, και θυμηθείτε όλα αυτά που σας ταξιδεύουν μέσα από τις εκλεκτές παραδοσιακές γεύσεις μας!

Πολλή όμορφος και προσεγμένος ο εξωτερικός χώρος.Φαγαμε γευστικά κρέατα σε πολύ λογικές τιμές,το σέρβις γρήγορο και ευγενικό.Συνχαρητηρια

1  Ευχαριστούμε, Παναγιώτης Α

Η εξαιρετική ποιότητα κρέατος που βρήκαμε στον Στάβλο δεν θυμάμαι τουλάχιστον στο πρόσφατο παρελθόν να έχω ξανά φάει.Επίσης μου έκανε εντύπωση η βαθειά γνώση που είχε ο ιδιοκτήτης πάνω στα κρέατα.Πολλα συγχαρητήρια σίγουρα θα μας ξαναδούνε

Ευχαριστούμε, DfhkK
Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ότι καλύτερο στο Ναύπλιο νομίζω! ωραίος χώρος, γρήγορη εξυπηρέτηση, φοβερό πρόβειο παιδάκι, αλλά τέτοιο κοντοσουβλι χοιρινό.. Δύσκολα θα ξανά βρείτε! Και σας το λέει Ρουμελιωτης.

Ευχαριστούμε, Spyros V
Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε τον συγκεκριμένο χώρο μετά από σύσταση φίλου μας.
Παραγγείλαμε σταβλισια μοσχαρίσια μπριζόλα, κεμπάπ και μοσχαρίσιο μπιφτέκι για κύρια πιάτα και επίσης σαλάτες κι αλλά ορεκτικά.
Ήταν όλα πολύ καλά ψημένα , πολύ καλές πρώτες ύλες , ευγενέστατοι οι σερβιτόροι και ο ιδιοκτήτης . Μάλιστα μας έδειξε τον χώρο που λειτουργεί τους χειμερινούς μήνες.
Είναι σίγουρο ότι θα επισκεφτούμε το εστιατόριο όταν βρεθούμε στο Ναυπλιο γιατί πραγματικά το αξίζει .
Συγχαρητήρια σε όλους σας!

Ευχαριστούμε, bettykyz
Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2019

Εξαιρετικο φαγητο,πολύ ωραιος χωρος,ευγενέστατος ιδιοκτήτης και προσωπικο.Εξαιρετικη εμπειρία σε οσους αρεσει το επιλεγμενο καλοψημενο κρεας.Μεγάλη ποικιλία κρεατικων και ορεκτικων.Ολα πολυ προσεγμενα και καλομαγειρεμένα!

Ευχαριστούμε, kolliasbus

Στάβλος Θρακοταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Στάβλος Θρακοταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!