“ολα τα λεφτα”

Στάβλος Θρακοταβέρνα
Περιγραφή: Μια ταβέρνα βγαλμένη από τα παλιά... Σε εμάς θα νιώσετε σαν στο σπίτι εκείνο στο χωριό, όπου όλα μένουν πίσω και ξέγνοιαστα πια, απολαμβάνετε τα βγαλμένα από την Ελλάδα πιάτα μας! Προβατίνα στη λαδόκολλα και άλλα πολλά!! Ελάτε, δοκιμάστε μας, και θυμηθείτε όλα αυτά που σας ταξιδεύουν μέσα από τις εκλεκτές παραδοσιακές γεύσεις μας!
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

το μαγαζι με ανεση στο parking εξωτερικα μιας και ειναι λιγο εξω απο το ναυπλιο ,πολυ ζεστο ,ειχα την τυχη να καθισω διπλα στο τζακι και ο σερβιτορος και ο ιδιοκτητης του μαζαζιου ηταν πολυ φιλοξενοι και μας προτειναν να δοκιμασουμε καποια πιατα με κρεατα,πιστευω οτι αν καποιος θελει να φαει προβατινα (χοντρο ) , η οτιδηποτε με κρεας εχει το μαγαζι αξιζει πραγματικα ,πιστευω οτι οποιαδηποτε φορα ξαναπαω απο ναυπλιο θα περασω οποσδηποτε απο αυτο .

2  Ευχαριστούμε, dejavu42

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Στο Ναύπλιο έρχομαι τουλάχιστον 2 φορες κάθε χρόνο. Νόμιζα ότι ήξερα Όλες τις ταβερνες της πολης, ξαφνιάστικα όταν μου είπε κάποιος συνάδελφος για την τελευταία φορά που επισκέφτηκε το Ναύπλιο και πήγε σε μια ταβέρνα λίγο έξω από το τουριστικό λιμάνι. Μου είπε για κάποιο Στάβλο. Πήγαμε τελικά εάν και νόμιζα ότι ήξερα ότι ήξερα όλη την λεγόμενη πιαστα. Φάγαμε, φάγαμε ήπιαμε πολύ καλό κρασί και στο πληρώσαμε για τα ανάλογα της Αθήνας πολύ οικονομικά, η ποιότητα των κρέατων δεν την έχω κανασυναντηση τοσο καλή.Σίγουρα θα ξανά πάμε.

2  Ευχαριστούμε, Maria K
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχω φάει από προβατίνα σορό... .Θα μπορούσα να με χαρακτηρίσω και άρρωστη προβατιναφάγο . Η αλήθεια είναι ότι μπήκα με πολύ επιφύλαξη μέσα στο μαγαζί και με διάθεση ειρηνική πως δηλαδή θα έχεις και Καλή προβατίνα μεσα στο Ναύπλιο;!. Όμως ευτυχώς έπεσα έξω, οι άνθρωποι είναι βαθείς γνώστες από καλό κρέας και ιδιαίτερα της προβατίνα . Σίγουρα θα ξαναπάμε και θα το προτιμούμε και σε φίλους. Μπράβο στους ιδιοκτήτες

2  Ευχαριστούμε, ΚΟΥΡΕΜΠΕΣ Β
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Και εκεί που νομίζεις ότι τα έχεις δει όλα με τα ψητοπωλεία ξαφνικά πας στο στάβλο τρως μπιφτέκι αγριογούρουνο και αναθεωρείς, φυσικά όταν είναι ο Γιάννης σερβιτόρος τα πάντα είναι καλύτερα, από 10 πας στο 10 plus !!!

2  Ευχαριστούμε, Γιώργος Μ
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια ταβέρνα που δεν περιμένεις να βρεις στο Ναύπλιο. Το δυνατό της σημείο που είναι η ποιότητα των κρεάτων η γρήγορη εξυπηρέτηση και οι τιμές της. Η μοναδική ταβέρνα που μπορείς να βρεις προβατίνα και αρνάκι σούβλας και κοντοσουβλι. Μπράβο στην προσπάθεια

2  Ευχαριστούμε, Χρήστος Β

Στάβλος Θρακοταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Στάβλος Θρακοταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!