“Ακριβό ”
Κριτική για: Kontogiorgos Cafe

Kontogiorgos Cafe
Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ερχόμενος στο Ναύπλιο από μια άκρως τουριστική περιοχή (Χανιά) θεωρώ ότι τα τέσσερα ευρώ του φρεντο είναι πολλά την ίδια στιγμή που στο λιμάνι των Χανίων (με ίδια και ίσως καλύτερη θέα) ο ίδιος καφές κοστίζει 2,8 έως 3,2. Επίσης για δύο φρεντο έφεραν ένα εμφιαλωμένο νερό και αυτό το χρεωθηκαμε χωρίς να μας ρωτήσουν (απαράδεκτο).Τον σερβιτόρο πήγα και τον βρήκα εγώ για να παραγγείλω και αφού περιμέναμε είκοσι λεπτά...

Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλή καφετέρια διπλα στη θαλασσα με θεα το μπουρτζι πολυ εξηπηρετικο κ ευγενικό προσωπικό! Πηγαιναμε συνέχεια κατα τη διανομή μας στο Ναύπλιο!

1  Ευχαριστούμε, Μαρία Μ
Ο/η Vasileios K, Γενικός Διευθυντής του Kontogiorgos Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια κ την στήριξη σας.

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2018

Ωραία ατμόσφαιρα, πολύ ευγενικοί και πρόσχαροι σερβιτόροι. Τσιμπιμένο σε τιμές, αλλά το θεωρώ λογικό με τη θέση στο λιμάνι και για ό,τι προσφέρει. Δοκιμάστε τον καπουτσίνο του (όχι τον απλό), τη βάφλα του και την κρέπα του.

Ευχαριστούμε, Stelios M

Σας ευχαριστούμε

Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απαραδεκτο service.. αγενεστατο προσωπικο. Πανακριβα.. πολυ κακη επιλογη. Δεν φερνουν ουτε καν νερο με την παραγγελια...

Ευχαριστούμε, Ioannis S

Σας ευχαριστουμε για την προτιίμηση σας και για τον χρόνο που αφιερώσατε να γράψετε την κριτική σας,ζήτω συγνώμη που δεν ανταποκρίθηκαμε στις απαιτήσεις σας.αλλα θα ήθελα κ εγω με την σείρα μου να επισημάνω καποια ζητήματα που θίγεται
Νερό με την παραγγελία να μην παρέχουμε το θεωρώ αδιανόητο καθότι δεν δίδεται παραγγελία ανευ νερού εκτός αν δεν θέλει ο ίδιος ο πελάτης.
Όσον αφορά το service μας επειδή είναι όλη ομάδα προσωπική μου επιλογή τόσο για το ήθος τους όσο κ για τον επαγγελματισμό τους μου κάνει τρομερή εντύπωση το σχόλιο σας χωρις να το παραβλέπω,αναλογιζόμενος βεβαίως το φόρτο κ την κούραση των ήμερων που φαντάζομαι οτι αναφέρεσται. Να είστε σιγουρος οτι το θέμα σας θα τεθεί υπο συζήτηση.
Τέλος όσον αφορά την τίμη πιστέυω ότι δικαιολογείται πλήρως τόσο απο την ποιότητα του προιόντος μας ,το χώρο μας ,τις υπηρεσίες κ την τοποθεσία μας

Η κριτική γράφτηκε 25 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ευγένεια... γλυκύτητα...άψογο service...πολυ καλός καφές. Τα γλυκά τους, απίστευτα όπως και η υπέροχη θέα .

1  Ευχαριστούμε, Christos L

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια

Kontogiorgos Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Kontogiorgos Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!