Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όλα σε απόσταση 3 λεπτών ... εστιατόρια, καφέ , παραλία. Ωραία ψηλοτάβανα δωμάτια, πεντακάθαρο με λίγο μικρό μπάνιο. Μπαλκονάκι στο δωμάτιό μας που φάγαμε το καλό σερβιρισμένο πρωινό μας από τους ιδιοκτήτες. Τιμές λογικές

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, nikosg536
Ο/η Marina Contou, Owner του Πανσιόν Ανδρομέδα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουλίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Θα είμαστε πάντα εδώ για να σας καλωσορίσουμε στην Andromeda Suites.

Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2019

Πολυ καλο περιποιημενοι χωροι και καθαροι.σε υποδεχονται με ζεστασια και σε κανουν να νιωθεις ομορφα..μειναμε ικανοποιημενοι και σιγουρα αν βρεθουμε στη περιοχη ξανα και θελουμε καταλυμα θα το προτιμησουμε

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Σωτηρης Μ
Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2019

Όμορφο δωμάτιο σε εξαιρετική τοποθεσία (στο κέντρο της παλιάς πόλης του Ναυπλίου) με υπέροχους, ευγενικούς και εξυπηρετικούς ανθρώπους έτοιμους να φανούν χρήσιμοι ανά πάσα στιγμή. Το πρωϊνό ήταν λιτό αλλά με πάρα πολύ ωραίες και ποιοτικές γεύσεις. Ο ορισμός του value for money!
Beautiful room in a great location (in the center of Nafplion's old town) with lovely, polite and helpful people ready to be useful at any time. Weekend in Nafplion.
Beautiful room in a great location (in the center of Nafplion's old town) with lovely, polite and helpful people ready to be useful at any time of the day. Breakfast was simple but delicious and with high-quality flavors.
Definition of value for money!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, manolisk231
Η κριτική έγινε: 2 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε στο Andromeda για 2 νυχτες με το συζυγο μου σε σουιτα. Καθαρο ξενοδοχειο σε κεντρικη ωραια περιοχη,αρκετα ευγενικο και προθυμο το προσωπικο με ενα μεγαλο μειονεκτημα ομως.. ο θορυβος της γειτονιας!!! Πολλη βαβουρα απο τα γυρω δρομακια, καθολου ηχομονωση στα δωματια κ παραθυρα και δυστυχως ακους τα παντα, ιδιαιτερα τα βραδια δεν κοιμασαι απο τους ηχους των περαστικων στα διαφορα μπαρακια!! Επισης τα βραδια στο reception δεν υπαρχει ΚΑΝΕΝΑΣ!! οι υπαλληλοι-ιδιοκτητες του ξενοδοχειου ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ολοι.Προφανως πηγαινουν στα σπιτια τους!!! Μας δινουν τα κλειδια της εισοδου να κλειδωνουμε μονοι μας το ξενοδοχειο οταν φευγουμε και οταν επιστρεφουμε να το ξεκλειδωνουμε για να μπουμε μεσα. Λιγο ανατριχιαστικο!!! Το ξενοδοχειο μενει "αφυλακτο" ολη τη νυχτα!!!!! Δεν υπαρχει ΚΑΘΟΛΟΥ ασφαλεια κατα τη διαρκεια της νυχτας! Ασχημο αυτο..(συμβουλη.. να μην γινεται αυτο δωστε κατι παραπανω για εναν εξτρα υπαλληλο). Επισης υπαρχει μουχλα στις κατω γωνιες της ντουσιερας. Το προγευμα προσφερεται σε ενα κλειστοφοβικο χωρο μπροστα στο reception και τα "ζεστα" ψωμακια που μας προσφεραν στο προγευμα ηταν μαυρα καμενα..(ευγενικα ζητησαμε αλλα).
Το σιγουρο ειναι οτι δεν θα ξαναμεινουμε σε αυτο το ξενοδοχειο.Μαλλον υπαρχουν και καλυτερα.
Ελπιζω να βοηθησα καποιους (ιδιοκτητες και επισκεπτες) με αυτη την ειλικρινη περιγραφη της εμπειριας που ειχαμε με το συζυγο μου.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, melievag
Η κριτική έγινε: 16 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Δεν χρειάζονται πολλά λόγια, πεντακάθαρο δωμάτιο, άνετο κρεβάτι, είχε δοθεί έμφαση στη λεπτομέρεια. Υπέροχο πρωινό με χειροποίητες επιλογές. Στα θετικά και η ιδανική θέση της πανσιόν, κυριολεκτικά όλα ήταν κοντά μας. Τα παραπάνω προσφέρονται από φιλόξενους, ζεστούς και ευπρεπείς ανθρώπους, που σε κάνουν να νιώθεις σαν το σπίτι σου. Ευχαριστούμε για όλα!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, iThodoris